Potřebujete najít rychlého zachránce s dostatkem peněz? Vždy se dá uvažovat o dostatečně vysoké půjčce na pokrytí dosavadních dluhů nebo jiných typů investic. Peníze si dokonce můžete půjčit i tehdy, kdy jste se už zařadili mezi problémové klienty.

Banka vám nepůjčí? Zkuste nebankovní půjčky!

Už jste se obrátili s prosbou o úvěr na banku, ale nepovedlo se? Banka může mít mnohdy hodně výhrad a požadavků. Takřka vždy narazíte v bankách, pokud jste v minulosti měli problémy se splácením vašich úvěrů, půjček, hypoték, kreditních karet apod. Díky nedodržení dojednaných splátek se ocitnete v registru dlužníků a po kontrole těchto seznamů bude vaše žádost zamítnuta. Nebankovní půjčka pro problémové klienty neprověřuje registry dlužníků. Na překážku nemilých záznamů můžete tedy snadno zapomenout a vyplnit jednoduchou žádost o půjčku.

Půjčka bez potvrzení příjmu je rychlá

Nemáte v oblibě zdlouhavé získávání dokumentace potřebné k podání žádosti o půjčku? Není to nutné! Nikdo vás nebude zatěžovat obstaráním hromady potvrzení, abyste prokázali schopnosti vrátit vypůjčenou sumu i s úroky. Půjčku získáte bez potvrzení o příjmu nebo bez podnikatelských záměrů či dokládání daňových přiznání za uplynulé roky. Ano, jde o skutečný fakt a žádné sliby. Setkáte se s přístupem, kdy se vyhnete zbytečnému papírování a prověřování. Je tu také pochopitelně nějaký požadavek poskytovatele, tím je dát do zástavy nemovitost. Odhad nemovitosti, kterou budete ručit na půjčku, musíte zaplatit. Zajištění odhadu nemovitosti je jediné placení, které vás čeká před realizací půjčky.

Půjčky bez registru s vyplacením ihned

Půjčky bez registru se poskytují snadno a rychle. Stačí mít vše povolené, schválené a peníze máte ined k dispozici. Půjčky bez registru s vyplacením ihned se poskytují v částkách již od 100 000 Kč. Maximální částka se odvíjí podle hodnoty zastavované nemovitosti, obecně jde o sumu do 5 000 000 Kč. Hotovostní půjčku získáte ihned při podpisu smlouvy. Žádost o půjčku si můžete zařídit online způsobem. Během vyřizování, posuzování a existence půjčky se setkáte pouze s férovým jednáním, kdy budete přesně vědět, co a kdy máte platit. Zdarma se dá využít i profesionální a nezávazná kalkulace.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty má své další výhody:

  • nebudete platit poplatek předem za posouzení a realizaci půjčky
  • nebudete potřebovat ručitele
  • vypůjčené peníze se dají využít i na konsolidaci půjček
  • je umožněno dlouhodobé splácení – až 20 let
  • žádné skryté poplatky

Půjčka bez registru a na cokoliv

Nebankovní půjčka bez registru má využití na cokoliv. Záleží pouze na vašich prioritách! Nejdříve vyplníte nezávazný formulář, ale je možné i zanechat kontakt a poskytovatel půjčky se vám sám ozve v době, kdy vám to bude nejvíce vyhovovat.