Již jsme vám ukázali hned několik výhod, které obchodování binárních opcí má. Pokud jste se tedy již rozhodli, že chcete tento druh finančních derivátů obchodovat, další důležitou položkou na vašem seznamu je výběr brokera pro binární opce. Níže vám přinášíme několik užitečných rad a tipů, které vám při této ne zrovna nejjednodušší záležitosti pomohou.

Výběr brokera pro binární opce s rozvahou

Rada nad zlato a notoricky známé pravidlo… a i tak toto spousta lidí nedodržuje a pak je nucena řešit spoustu nepříjemností. Brokerskou společnost, u které budete obchodovat, vybírejte velice pečlivě. Myslete přitom hned na několik důležitých věcí:
a) Brokerská společnost bude mít vaše peníze na svém účtu.
b) Brokerské společnosti sdělujete vaše citlivé osobní údaje.
c) Neregulovaná brokerská společnost může znamenat do budoucna poměrně veliké potíže.
Nejen na těchto několik důležitých faktorů byste měli brát při výběru brokera ohled.

Co chcete do budoucna obchodovat

Pakliže chcete obchodovat pouze binární opce a žádné jiné finanční deriváty vás nezajímají, volte takovou brokerskou společnost, která je zaměřena pouze na ně. Broker, který je zaměřený jenom na opce, bude zpravidla poskytovat lepší služby – například více druhů opcí a podobně – než broker zaměřený na více druhů finančních derivátů. Ale pozor – není to vždy stoprocentní, najdou se i výjimky.

Informace pro vás: Obchodujte binární opce s 24option a získejte zajímavé bonusy k vašemu vkladu.

Věnujte pozornost nabízeným možnostem

Ne všichni brokeři poskytují všechno. Na trhu lze nalézt spoustu brokerů, kteří například neumožňují obchodovat určité, byť velice zajímavé, typy opcí … zpravidla se jedná o opce typu 60 seconds (vysvětlení v tomto videu) či Boundary. Popřemýšlejte, jaké typy opcí byste chtěli obchodovat a vybírejte i podle tohoto faktoru.

Naše doporučení je vybrat brokera, jehož nabídka je v tomto ohledu co nejširší, protože pouze pokud vyzkoušíte dostatečný počet druhů opcí, poznáte, jaký druh vám vyhovuje nejvíce a na ten se pak budete moci zaměřit. Nemá cenu obchodovat u brokera, který sice nabízí třeba velký vstupní bonus, ale jeho nabídka je nedostatečná.

Obchodní podmínky

Vždycky věnujte zvýšenou pozornost obchodním podmínkám, které daný broker má. Raději si vše několikrát přečtěte, a pokud nebudete něčemu rozumět, brokera kontaktujte a na vše se dopodrobna vyptejte. Je lepší ze sebe na chvilku udělat „nechápavého blbce“, než se pak divit.

Pozornost věnujte: požadovaným výším vkladů, minimálních a maximálních obchodů a důležité jsou také podmínky výběru vašich financí.