Pokud chcete obchodovat binární opce, vyberte si správného brokera

Pokud tu budu mluvit o binárních opcích, předpokládám, že většina z vás ví, o co se jedná. Pro ty, kteří nevědí, jedná se o jeden z druhů obchodování na burze, pomocí kterého lze vydělávat peníze z pohodlí domova.

Jak binární opce fungují?

Obchodování a podnikání k sobě má velmi blízko. V podnikání potřebujete spolehlivého obchodního partnera a v obchodování zase brokera, přes kterého budete obchody realizovat. Zdravý vztah tradera a brokera je tak alfou a omegou obchodování.

U binárních opcí je obchodování skutečně jednoduché. Nemusí vás trápit nic jiného, než vámi zvolený scénář. V něm si například zvolíte, že v době exspirace bude cena zlata nad, nebo pod určitou hranicí. Pokud budete mít pravdu, byť jen o jediný pip(nejmenší možný pohyb), zhodnocujete své obchodní konto. Binární opce navíc nabízejí více druhů scénářů (například obchodování nad/pod zvolené úrovně nebo do/mimo zadané pásmo) a předem zobrazují maximální zisk i ztrátu. Ztráty jsou tedy omezeny a váš kapitál je mnohem víc v bezpečí než na forexu.

Proč lidé často říkají, že jsou binární opce podvod?

Určitě jste to slyšeli. Mnoho lidí binárním opcím nevěří. Ale proč? Jsou skutečně špatné? Ne, binární opce jsou zcela legální a férové. Jejich jednoduchost a výhody ovšem využívají i někteří podvodníci. Jejich cílem je umístit na internet bannery, rozeslat podvodné e-maily a upozornit na sociálních sítí.

Proč to dělají? Ve své reklamě ukazují, jak je to snadné, a že se přes noc můžete stát milionářem. Snaží se vás přes odkazy nalákat k nedůvěryhodným brokerům, z čehož mají provize a vy pouze nevýhodné podmínky k obchodování.

Existují i podvody, které se vás podobným způsobem snaží nalákat na obchodování pomocí nefunkčních robotů – automatické obchodní systémy, jako například Optionavigator. Opět tak podvodník může cílit na provize od brokera (program dodá zdarma) nebo na samotný prodej automatického obchodního systému.

Obrana proti těmto nekalým praktikám je snadná. Vše si prověřte na fórech a v diskusích. Navíc k odhalení stačí obyčejný selský rozum. Pokud je nabídka až moc výhodná, je to podezřelé. Binární opce jsou možností, jak si přivydělat, ale není to zlatý grál.

Výběr toho správného brokera

Broker je váš obchodní partner, musí být vaší oporou a musíte mu věřit. Pokud vám v jakémkoliv podnikání bude váš partner házet klacky pod nohy, nemůže to fungovat. Naprosto stejné to je i u obchodování. Jak tedy vybrat správného brokera?

V první řadě se podívejte na záruky, které u daného brokera získáte. Je broker regulovaný, mohu počítat s náhradou kapitálu v případě jeho krachu? Vyplatí se i dívat na místo, kam peníze posíláte, ale pokud je broker regulovaný se zárukou náhrady, nic víc vás teoreticky nemusí zajímat. Buďte od přírody podezřívaví a navštivte české i zahraniční diskuse. Jaké mají z daným brokerem zkušenosti samotní obchodníci. To je to, co by vás mělo zajímat nejvíce. Na fórech se rychle dozvíte, zda broker řádně plní objednávky a především, jestli klientům vyplácí peníze.

Po přečtení mnoha recenzí a zkušeností také zjistíte, že bonusy, které brokeři nabízejí, nejsou tím nejlepším řešením. Obvykle se k nim váže dodatek, který vás nutí do velkého objemu obchodů. Bonus je lákavý, ale pokud si ho nevezmete, v mnoha případech uděláte lépe.

Jakého brokera tedy vybrat? Protože jsme v České republice, nabídneme vám brokera s českým jazykem a samozřejmě s regulací ČNB. K tomu všemu přidáme téměř nulovou kapitálovou náročnost a to jak na založení účty, tak na obchod. Binární opce si tak může zkusit naprosto každý. Broker o kterém mluvíme není nikdo jiný než broker TopOption. Máme s ním dobré zkušenosti a můžeme ho doporučit. Mít peníze v bezpečí a platformu v češtině je prostě k nezaplacení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *