Nahřívaný tabák jako zdravější alternativa ke klasickým cigaretám – v čem se liší a jaké výhody přináší?

To, že je kouření cigaret škodlivé, vám potvrdí každý, kdo se již nějakou dobu pohybuje nejen v oblasti medicíny. Právě proto se čím dál tím více lidí obrací k zdravějším alternativám, se kterými si mohou dopřát svoji oblíbenou neřest a mít zároveň i čisté svědomí. Velké oblibě se těší zejména nahřívaný tabák, který se jeví jako mnohem zdravější oproti kouření klasických cigaret.

Zdravější varianta kouření bez výčitek

Klasické cigarety jsou tu s námi již od 19. století, což není zrovna krátká doba. Právě proto měli vědci dostatek času na to, aby zjistili, jak může být kouření ve skutečnosti škodlivé. Na jejich negativních dopadech cigaret na zdraví se tak dohodnou všichni odborníci, což vede i k velké osvětě a přesvědčování kuřáků, aby se tohoto zlozvyku zbavili.

To se však lehce řekne, ale velmi těžko udělá. Velká část kuřáků zvládne nekouřit jen několik dní až týdnů, po čemž se ke kouření opět vrátí. V mnoha případech se podaří zcela přestat jen opravdu malému procentu lidí závislých na kouření, a to teprve po několika neúspěšných pokusech.

Naštěstí se na trhu začaly postupně objevovat alternativy, které nejsou tak škodlivé jako klasické cigarety. Jednou z nich je i nahřívaný tabák MOK, jehož užívání nemá takový dopad na zdraví jako běžné kouření cigaret. Ve zkratce tedy můžete jeho prostřednictvím přijímat stejnou dávku nikotinu, ale výrazně nižší dávku škodlivých látek – ve výsledku se jedná o zdravější alternativu kouření, kterou si můžete čas od času dopřát zcela bez výčitek.

Princip nahřívání tabáku je jednodušší, než se může zdát

U klasických cigaret dochází k jejich pálení, což vede k tvorbě tisíců zdraví škodlivých látek, které připravují úrodnou půdu pro vážná onemocnění. Těm lze alespoň částečně předcházet užíváním nahřívaného tabáku, který je v tomto ohledu mnohem šetrnější.

Pokud se rozhodnete používat nahřívaný tabák MOK 2.0, nemusíte se bát, že byste jedním jediným tahem do svého těla vpravovali nebezpečné látky – jejich poměr se při pouhém nahřívání snižuje až o 80 %. Tabák je totiž pouze zahříván při teplotách 300 až 350 °C – běžné cigarety hoří při 800 °C. Při kouření nahřívaného tabáku navíc nevyfukujete téměř žádný kouř, což je šetrnější i k vašemu okolí.

Skvělý design a jednoduché používání

Elektrické cigarety jsou oblíbené nejen díky tomu, že představují zdravější alternativu ke klasickým cigaretám, ale i pro své další výhody. Jednou z nich je i jejich čistý a moderní design, se kterým se běžné nevzhledné cigarety vůbec nemohou srovnávat. Jen pro představu elektronická cigareta MOK je vyráběna v šesti různých barvách, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Kromě toho svým uživatelům nabízí i jednoduché používání, kdy stačí nahřívač nabít během pouhých tří minut, vložit náplň s tabákem a vychutnat si ji – takto nabitý nahřívač přitom zvládne hned dva cykly za sebou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *