Půjčka pro podnikatele je v dnešní době administrativně nenáročná

Minimum osobních údajů, krátká smlouva a transparentní jednání. To všechno jsou průvodní znaky moderního nebankovního úvěru, ke kterému už nepotřebujete ručitele. Velkou výhodou je také rychlost vyřízení celé žádosti. V dnešní době je právě tohle velkým plusem, podmínky celé půjčky jsou opravdu spíše formální. Svobodný výběr částky, kterou právě potřebujete, je samozřejmostí. Na výběr bude celá paleta různých variant, rozhodnutí je vždy jen na žadateli. Nepotřebujete už schůzky na pobočkách s makléřem, dnes se jedná o finančních produktech úplně jinak. Například z pohodlí vlastní kanceláře nebo obýváku.

Třicet tisíc je už připraveno

Jaká je maximální částka? A kolik je minimum? Půjčka pro podnikatele má velmi široké mantinely a vyhoví tak všem žadatelům. Každý lidský příběh je totiž odlišný. Někdy jsou ve hře jen složenky, v jiných případech se jedná o reklamu, software do PC nebo nábytek do kanceláře. Nebo potřebujete pořídit základní vybavení do řemeslnické dílny? Odpověď si můžete nechat pro sebe, v otázce využití máte totiž naprostou svobodu. Konkrétní účel o ničem nerozhoduje. Podnikatelské záměry mohou být velmi různorodé, že?

  • 5 000 Kč je minimální hodnota úvěru. Menší částku si už vypůjčit touto formou nejde.
  • 30 000 Kč je maximální částka, o kterou lze žádat. Variant se proto nabízí celá řada.
  • Splatnost je jen na klientovi. Minimum je 7 dní a maximum zase 30. Vyberte si podle sebe!

Dostupná také pro nováčky

Jste zatím ještě na startovní čáře a vyhlížíte budoucí úspěchy? Podnikatelská půjčka je dostupná také pro ty, kteří jsou mezi OSVČ zatím nováčky a teprve hledají svou novou cestu k uplatnění. Máte nové živnostenské oprávnění a banka vám proto nechce vyhovět s úvěrem? Nebankovní šance se otevírá skutečně pro všechny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *