Google aplikace pro vaše podnikání

Google aplikace jsou vhodné pro živnostníky, neziskové organizace a pro všechny společnosti od těch malých až po velké nadnárodní korporace. Proč si myslíme, že  jsou Google Apps for Work tak populární? Jedná se o dostatečně prověřené a kvalitní řešení, kdy si náklady na IT můžete snížit až o 70%. A to už stojí za to.

Vystoupejte do oblak s pomocí Google aplikací
Využijte s výhodou pokročilé možnosti spolupráce a sdílení dokumentů, zefektivněni agendy, přístup k datům odkudkoli. Google aplikace vám přinesou spolehlivé řešení bez zbytečných starostí a investic do IT infrastruktury. Vy se tak naplno můžete starat o svoje podnikání a případné otázky kolem IT problematiky přenést na nás. O kvalitě a jednoduchosti vás přesvědčí i následující údaj. Google aplikace používá v současné době více než 50 miliónů uživatelů. Stále váháte?

Nabízíme vám školení Google aplikací na míru
Chcete poznat a vymáčknout s nabízeného řešení Google aplikací maximum? Neváhejte,  nabízíme vám školení Google aplikací na míru a to buď formou online školení, nebo formou osobního školení na předem domluveném místě. Plně se přizpůsobíme vašim potřebám a připravíme pro vás školení na míru.

A kam až s námi můžete vystoupat?
badge_Google_Apps_Cert_Admin_webNabízíme vám nastavení technologie Google Gmail pod vaší doménu. Jedná se jedno z nejlepší dostupných řešení na našem trhu. Kromě nastavení firemní pošty můžete s velkou výhodou používat textový editor a tabulkový kalkulátor s možností editace v jeden okamžik libovolným počtem spolu-pracovníků. Dokáže snad toto vaše stávající řešení? Ale to není vše, můžete s výhodou použít cloudové úložiště a veškeré dokumenty mít tak neustále přístupné z jakéhokoli místa nebo přes různé mobilní technologie. Onou třešničkou pak může být použití videokonferencí mezi vámi a vašimi kolegy nebo i klienty.

Chcete-li se o možnostech Google aplikací dozvědět více, bez obav kontaktujte Cleverity.cz.

Jeden myslel na “Google aplikace pro vaše podnikání

  • 21.4.2020 (12:24)
    Trvalý odkaz

    My využíváme v práci také různé aplikace. Nejprve jsem z jejich používání byla dost v rozpacích, protože jsem tomu vůbec nerozuměla, ale chtělo to jenom čas. Webové aplikace na míru nám udělala tato společnost https://www.memos.cz/webove-aplikace-na-miru/ . Ředitel nechtěl nějaké univerzální aplikace, které jsou pro všechny, ale chtěl, aby pro nás měly opravdový význam a využití.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *