Inzerujte ZDARMA a bez registrace na BazarBox.cz

Portálů, které umožňují inzerovat ZDARMA, a bez nutnosti registrace není v našich končinách velké množství. Ba právě naopak. V tomto případě můžeme směle tvrdit, že jich je doslova „jako šafránu“. Pokud nějaký takový portál sháníte, pak vás jistě velmi mile překvapí novinka ve světě bezplatné inzerce, kterou představují stránky BazarBox. Na tomto portálu může inzerovat takřka každý bez rozdílu a to rozmanité množství služeb a nejrůznějšího zboží. Jak portál funguje? Pojďme se s ním seznámit na následujících řádcích.

Kdo zde může inzerovat a jakým způsobem

Pokud chcete inzerovat na přehledných stránkách BazarBox, můžete být fyzickou i právnickou osobou, živnostníkem, podnikatelem, ale i známou a úspěšnou firmou. Inzerát vložíte prostřednictvím červeného odkazu, který je umístěn v pravé horní části stránky. Po jeho rozkliknutí si navolíte kategorii, do které inzerát umístíte, lokalitu a cenu. Poté do kolonky vepíšete poutavý nadpis a prodávaný výrobek nebo inzerovanou službu detailně popíšete. Inzerát můžete doplnit o fotografie nebo video. Posledním krokem je vyplnění kontaktních údajů, jejichž prostřednictvím vás mohou kontaktovat zájemci o inzerovanou službu nebo prodávaný výrobek.

Podělte se o zajímavý inzerát s přáteli

Bezplatná inzerce bez nutnosti registrace je jednou, nikoli jedinou výhodou, kterou portál BazarBox nabízí. V případě, že vás některý z inzerátů zaujme, můžete se o jeho obsah podělit se známými či přáteli prostřednictvím sociálních sítí nebo e-mailu. Jestliže již inzerát není aktuální nebo vám přijde z nějakého důvodu podvodný či neurčitý, kontaktujte provozovatele stránek, který následně rozhodne o dalším postupu. Věříme, že i vás služby portálu BazarBox příjemně překvapí a umožní vám bezplatně se realizovat na současném trhu.

Jeden myslel na “Inzerujte ZDARMA a bez registrace na BazarBox.cz

  • 29.6.2020 (12:19)
    Trvalý odkaz

    Já mám osobně na internetový prodej jakýchkoliv věcí nejradši inzertní webový portál https://www.biginzerce.cz/ , najdu si tam vždy všechno přehledně, pak tam jednoduše nahraju fotografie a popisky zboží, takže za mě naprostá jednička 😉

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *