Investujte do znalosti jazyků a získejte náskok v profesním životě

Nejen v mládí na škole, ale i v produktivním věku, kdy už pracujete, se vyplatí investovat do vzdělání. Díky tomu se vám totiž mohou otevřít zcela nové možnosti. Máte šanci získat novou, lepší a lépe placenou práci, profesně růst.

Jednou z možností, jak se osobně vzdělávat během života, je studovat cizí jazyky, které dosud neovládáte. S tím vám pomůže Jazyková škola Plzeň – AQAP.

Vybrané jazykové kurzy v Plzni na škole AQAP jsou určeny právě pro dospělé. Mohou se na ně přihlásit skuteční začátečníci, kteří s daným cizím jazykem doposud nemají žádné zkušenosti a začínají takzvaně „od nuly“. Některé kurzy, například kurz Angličtina Plzeň, jsou pak také pro pokročilejší.

Stačí 1 – 2 hodiny týdně

V zásadě platí, že investice do jazykového kurzu přináší své ovoce během několika málo let. Moderní výuka angličtiny v Plzni na zmíněné škole vás naučí ovládat cizí řeč zhruba během 1 – 2 let. Není přitom nijak časově zatěžující, kurz probíhá vždy 1xtýdně v rozmezí 2 klasických 45minutových hodin. Je ale zároveň vysoce efektivní, neboť se klade důraz zejména na konverzaci, osvojení slovíček, psaní naopak přichází až později, když už jste schopni se domluvit. Prakticky od první hodiny jste i jako úplní začátečníci schopni mluvit.

Cizí jazyk se mohou učit i děti

AQAP nabízí také němčinu a angličtinu pro děti, případně pak na své pobočce v Rokycanech. Učí moderní metodou Helen Doron v Plzni jako jediná škola. Metoda klade důraz na přirozený způsob učení. Podobně, jako když se malé děti učí svůj rodný jazyk. Výuka probíhá v malých skupinkách, takže se na každého dostane a nesedí někde v koutě bez konverzace, jako je tomu mnohdy na běžných školách, nejen těch jazykových.

Investice do znalosti jazyků se vyplatí v každém věku. Obecně platí, že čím dříve se člověk začne cizí řeč učit, tím snadněji a lépe ji zvládne. Ne náhodou berou cizí jazyk zcela přirozeně ti, kteří se jej učili už od útlého věku spolu s češtinou. Máte-li doma malé děti, určitě je dobré jim dopřát kvalitní kurzy němčiny a angličtiny v Plzni ve škole AQAP. V budoucnu vám za to jistě poděkují.

Letters Words Text Typography Font  - inspireus / Pixabay
Investujte do znalosti jazyků a získejte náskok v profesním životě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *