Triky pro ještě lepší výdrž v posteli – pomoci může správná technika i doplňky stravy

Snad žádný muž nechce v této oblasti svou partnerku zklamat. Vyplatí se proto vsadit na šikovné tipy a triky, které by měl mít každý postelový „macho“ doslova v malíčku. Seznamte se s těmi nejúčinnějšími, jenž vám pomohou vydržet tak dlouho, jak jen budete potřebovat.

Chcete-li partnerce poskytnout maximální potěšení, často narážíte na své vlastní limity. Ejakulujete totiž ještě dřív, než ona dosáhne orgasmu. Často se v podobných případech doporučuje myslet na něco asexuálního – například na šéfa ve spodním prádle. Ale opravdu si chcete jedinečný zážitek kazit něčím podobným? Ukážeme vám, že to jde i jinak.

Dlouhý sex není vždy výhodou

Jakmile se myšlenkami zatouláte nějak jinam, žena to vždy pozná. V takovém případě na ni tedy dlouhou výdrží dojem neuděláte. Spíše naopak. Ovšem pokud jí dovolíte na chvíli převzít kontrolu, vyžene ji to do stavu opravdové extáze. Nebojte se říct, že na chvíli potřebujete zpomalit. A aby se necítila ochuzeně, věnujte se intimním místům třeba prsty nebo  jazykem. Bude z toho v sedmém nebi a vy získáte pár potřebných minut k dobru.

Lepší soustředění vám pomůže k výdrži

Ale opět zapomeňte na nechutné představy. Mluvíme o docela jiných detailech. Všimli jste si někdy, jak zvláštně se pohybují ňadra rychle dýchající ženy? A co její tepna na krku, vůně vlasů… To vše vám pomůže upnout svou mysl docela jinam. Díky tomu se uvolníte a nástup vzrušení se zpomalí. A když jí tytéž přednosti, které jste po celou dobu obdivovali, na konci sexuálních hrátek pochválíte, nebudete mít v širokém okolí jako milenec konkurenci.

K delšímu sexuálnímu výkonu mohou pomoci i správné bylinky

Ale na zlepšení výdrže nemusíte být sami. Vždyť řada národů používala nejrůznější přírodní stimulanty už od nepaměti. Dnes je řada z nich k dostání na internetu. Abyste však nenaletěli podvodníkům, dávejte přednost pouze prověřeným přípravkům, mezi které patří například Kamagra. Jde vlastně o generickou Viagru s účinnou látkou Sildenafil Citrate. A to se počítá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *