Jak řešit nejčastější problémy u vašich domácích mazlíčků

 Veterinář Martin Šmelhaus si otevřel vlastní rodinnou veterinární ordinaci, kde nabízí jedinečnou službu ošetření zvířecích mazlíčků v domácím prostředí.

 Jak řešit průjem u mého domácího mazlíčka?

Vyskytuje-li se u domácího mazlíčka průjem, je vhodné tento problém rychle řešit.

Jako první volbu nabízím svým klientům použití křemičitého gelu EnteroZOO, tzv. absorbentu, který mohou bez obav dát svému psovi, kočce nebo jinému exotickému zvířeti, které chovají doma. EnteroZOO ve střevě vychytává škodlivé látky, nejčastěji bakterie, viry a jiné toxiny, které způsobují průjem. EnteroZOO je vyloučen z těla v celém svém obsahu, a je tak bezpečným přípravkem pro zvířata.

Jak řešit alergie u domácího mazlíčka?

Alergie se u psů a koček vyskytuje často. Alergeny se projevují v zažívacím traktu trávicími potížemi, nejčastěji průjmy. Příčinou může být např. potravinová alergie. EnteroZOO na sebe pomáhá navázat alergeny a zlepšuje fungování a regeneraci zažívacího ústrojí.

První pomoc při otravě domácích mazlíčků

Je-li důvodné podezření na intoxikaci domácího mazlíčka jedovatými látkami, podáním EnteroZOO se může docílit snížení nebo úplného vymizení nežádoucích, často život ohrožujících účinků. Podání EnteroZOO může pomoci i snížení absorpce nebezpečných látek do těla, než je vyhledána odborná pomoc.

MVDr. Martin Šmelhaus

Veterinář – 10 let praxe – www.veterinar-praha4.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *