Půjčky pro začínající podnikatele budou vyřízené už za krátkou chvíli

Bez čekání, naprosto diskrétně a transparentně. Dnešní nebankovní úvěry pro OSVČ jsou velmi dobře dostupné i z pohodlí domova, vždyť internetové připojení je dnes už pro podnikání vlastně spíše nepsanou podmínkou. Připraveno je až dvacet tisíc korun a spolehnout se můžete i na velmi rychlou odpověď na žádost. Reakce od banky může být zamítavá nebo je možné, že na ni budete čekat příliš dlouhou dobu. Ve světě nebankovních půjček je ale situace úplně jiná!

Vyberte si částku podle svých představ

Nemusíte nic zdůvodňovat, stačí jediné – prokázat, že jste aktivním podnikatelem, doložit tedy platné IČ. Další podmínky jsou pak zcela nasnadě, je to například plnoletost, bankovní účet, ale také doklad o příjmech. Žádné nestandardní podmínky, vyplníte pouze krátký formulář, což bude spíše otázkou několika málo minut. Bez osobních schůzek? Ale jistě, v době, kdy je možné vyřídit prakticky všechno online, nesmí stát nebankovní úvěry vůbec stranou. Půjčky pro začínající podnikatele jsou dostupné bez ohledu na obor podnikání nebo třeba věk žadatele, rozhodující pak není ani doba, kterou jste už podnikáním strávili. A kolik si lze půjčit?

  • 5 000 Kč je minimální částka pro úvěr. Postačí na drobnou elektroniku či vybavení kanceláře.
  • 20 000 Kč aneb maximum možného. Potřebujete si poradit s většími výdaji, které už čekají?
  • Splátkový kalendář může mít více různých podob. Minimum je sedm dnů, maximum třicet.

Bezpečně a diskrétně, to je důležité

Nebankovní půjčka pro OSVČ je dostupná každý den, stačí jen vyplnit kontaktní formulář, doložit příjmy a prokázat, že jste podnikatelem. Až dvacet tisíc korun naprosto na cokoliv a velmi jednoduše, diskrétní jednání je samozřejmě zcela zaručeno. Pokud si nevíte rady s financováním podnikatelského záměru, proč se neobrátit na nebankovní sektor, kde získáte okamžitou odpověď?

Jeden myslel na “Půjčky pro začínající podnikatele budou vyřízené už za krátkou chvíli

  • 29.4.2021 (19:21)
    Trvalý odkaz

    To já jsem financování začátků mého podníkání řešil klasickou spotřební půjčkou u banky, kterou jsem si vybral an základě srovnání z https://www.duofinance.cz/bankovni-pujcky Úrok byl dost příjemný a navíc jsem nikomu nemusel prokazovat, jak moc je můj byznys plán životaschopný.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *