Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Potřebujete najít rychlého zachránce s dostatkem peněz? Vždy se dá uvažovat o dostatečně vysoké půjčce na pokrytí dosavadních dluhů nebo jiných typů investic. Peníze si dokonce můžete půjčit i tehdy, kdy jste se už zařadili mezi problémové klienty.

Banka vám nepůjčí? Zkuste nebankovní půjčky!

Už jste se obrátili s prosbou o úvěr na banku, ale nepovedlo se? Banka může mít mnohdy hodně výhrad a požadavků. Takřka vždy narazíte v bankách, pokud jste v minulosti měli problémy se splácením vašich úvěrů, půjček, hypoték, kreditních karet apod. Díky nedodržení dojednaných splátek se ocitnete v registru dlužníků a po kontrole těchto seznamů bude vaše žádost zamítnuta. Nebankovní půjčka pro problémové klienty neprověřuje registry dlužníků. Na překážku nemilých záznamů můžete tedy snadno zapomenout a vyplnit jednoduchou žádost o půjčku.

Půjčka bez potvrzení příjmu je rychlá

Nemáte v oblibě zdlouhavé získávání dokumentace potřebné k podání žádosti o půjčku? Není to nutné! Nikdo vás nebude zatěžovat obstaráním hromady potvrzení, abyste prokázali schopnosti vrátit vypůjčenou sumu i s úroky. Půjčku získáte bez potvrzení o příjmu nebo bez podnikatelských záměrů či dokládání daňových přiznání za uplynulé roky. Ano, jde o skutečný fakt a žádné sliby. Setkáte se s přístupem, kdy se vyhnete zbytečnému papírování a prověřování. Je tu také pochopitelně nějaký požadavek poskytovatele, tím je dát do zástavy nemovitost. Odhad nemovitosti, kterou budete ručit na půjčku, musíte zaplatit. Zajištění odhadu nemovitosti je jediné placení, které vás čeká před realizací půjčky.

Půjčky bez registru s vyplacením ihned

Půjčky bez registru se poskytují snadno a rychle. Stačí mít vše povolené, schválené a peníze máte ined k dispozici. Půjčky bez registru s vyplacením ihned se poskytují v částkách již od 100 000 Kč. Maximální částka se odvíjí podle hodnoty zastavované nemovitosti, obecně jde o sumu do 5 000 000 Kč. Hotovostní půjčku získáte ihned při podpisu smlouvy. Žádost o půjčku si můžete zařídit online způsobem. Během vyřizování, posuzování a existence půjčky se setkáte pouze s férovým jednáním, kdy budete přesně vědět, co a kdy máte platit. Zdarma se dá využít i profesionální a nezávazná kalkulace.

Nebankovní půjčka pro problémové klienty má své další výhody:

 • nebudete platit poplatek předem za posouzení a realizaci půjčky
 • nebudete potřebovat ručitele
 • vypůjčené peníze se dají využít i na konsolidaci půjček
 • je umožněno dlouhodobé splácení – až 20 let
 • žádné skryté poplatky

Půjčka bez registru a na cokoliv

Nebankovní půjčka bez registru má využití na cokoliv. Záleží pouze na vašich prioritách! Nejdříve vyplníte nezávazný formulář, ale je možné i zanechat kontakt a poskytovatel půjčky se vám sám ozve v době, kdy vám to bude nejvíce vyhovovat.

6 komentářů: „Nebankovní půjčka pro problémové klienty

 • 18.7.2015 (19:22)
  Trvalý odkaz

  Potřebujete získat rychle finanční hotovost až do výše 3 000 000 Kč? Banka se k vám obrátila zády z důvodů negativních záznamů v registrech dlužníků? Chcete platit nízkou splátku jako v bance? Využijte levnou nebankovní půjčku bez registru až do výše 3 000 000 Kč. U nás získáte: nízký úrok, možnost doplacení půjčky kdykoliv zdarma, úrokovou sazbu ve stejné výši po celé období. Řešíme a vyplácíme exekuce a nevýhodné zástavy na nemovitostech.

  Reagovat
 • 14.8.2015 (22:12)
  Trvalý odkaz

  Nebankovní americké hypotéky bez nahlížení do registru dlužníků pro problémové klienty s úrokem jako v bance. Výhodou hypotéky bez registru je nízká splátka, kterou můžou využít i klienti, kteří mají exekuce. Hypotéka se poskytuje vždy oproti zástavě nemovitosti.

  Reagovat
  • 13.9.2020 (17:58)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den.
   Mám 3 roky úspěšne doplacenou insolvenci,kterou jsem doplatila za necelý rok různými brigáýdami.
   Nikde mě nepůjčí,a já potřebuji vyplatit bývalého přítele na bytě.Potřebuji půjčit 60 tisíc.
   Jsem ochotná splácet 2500 měsíčně.
   Prosím,pomůžete mě do konce příštího týdne.
   Děkuji.

   Reagovat
 • 11.5.2020 (20:15)
  Trvalý odkaz

  Já naštěstí mezi problémové klienty nepatřím, takže pro mě nebyl žádný problém si půjčku sjednat. Stačilo si jen vybrat, jaká půjčka na podnikání bude nejvýhodnější. Nakonec jsem si ji sjednala u https://www.gentlemenfin.cz/pujcka-na-podnikani/ a příští rok bych ji měla mít splacenou, když vše půjde podle plánu.

  Reagovat
 • 5.9.2020 (22:52)
  Trvalý odkaz

  Je pravda, že pro některé lidi je nebankoní půjčka opravdu jediná možnost, jak si půjčit peníze. Mezi takové lidi například patří i lidé, kteří jsou v insolvenci. Zrovna nedávno jsem narazila na zajímavý článek, který se právě tomuto tématu věnoval – https://www.finstart.cz/pujcky-pro-lidi-v-insolvenci/ Doporučuji mrknout.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *