Úklid domácnosti na Vánoce bez stresu

A je to tady! Vánoce jsou za dveřmi a ve většině domácností převládá panika, jak vše perfektně uklidit a zároveň napéct cukroví, připravit sváteční menu, nakoupit a zabalit dárky, ozdobit okna, dveře a každý pokoj v bytě. A už z představy na vás padá únava, jak to vše zvládnout a neskončit někde na stanici první pomoci. Úklid domácnosti na Vánoce pro vás vůbec nemusí být zničující akcí.

Na úklid si zavolejte pomocníky!

Voláte už hodně dlouho a vaši rodinní příslušníci se někam vypařili? Úklid chce systém, protože skutečně nemá cenu začínat podlahami, které si ještě užijí hodně nepořádku a přece nechcete leštit pořád dokola. Alespoň se můžete spolehnout na dokonalé moderní mopy, zajímavé stěrky na okna, vynikající leštidla a úklidové prostředky, ale i na osvědčené spreje na nábytek, čistidla toalet apod.

Úklid s profesionály

Vánoční úklid snadno zajistí spolehlivá úklidová firma. Může se postarat o jednorázový generální úklid nebo se dohodnete na několik jednotlivých úklidech. Pověřený pracovník nebo pracovnice se postarají o vše, co si budete přát. Během několika hodin můžete mít vyčištěnou koupelnu, koberce, nábytek, umytá okna, naleštěné podlahy a vyprané a pověšené záclony. Byt bude vonět čistotou a vy si mezitím můžete užívat času s dětmi nebo se věnovat pracovním povinnostem.

Důkladné přípravy na Vánoce

Úklid domácností Praha bez problémů zajišťuje menší i větší úklidy. Generální úklid bytu nebo domu zahrnuje skutečně precizní úklid a vše bude vygruntováno podle vašich představ. Je možné si požádat o úklid skříní, mytí oken a žaluzií, kompletní úklid kuchyňské linky a koupelny včetně obložení. Budou se mýt stěny, dveře, kliky a dále se vyleští a naimpregnují podlahy. Klidně si zažádejte i o vyprání a pověšení záclon, vyčištění a odmrazení lednice a mrazničky, umytí svítidel a mnoho jiného. Ceny jsou dostupné pro mnohé osoby a odvíjí se podle druhy prováděné úklidové služby – cca výše od 130 Kč za hodinu.

1 komentář: „Úklid domácnosti na Vánoce bez stresu

  • 13.5.2020 (17:54)
    Permalink

    Já si teda moc nedokážu představit, že by mi měl někdo doma uklízet. Připadala bych si pak naprosto neschopně. Já si úklid vždy rozložím do víc dní, abych toho neměla najednou tolik. Nakonec jsem si vždy nechávala mytí oken, protože to mě strašně nebavilo. Vloni jsem si ale z https://www.profinaradi.com/profesionalni-cistici-a-osetrujici-prostredky objednala čistič oken Karcher a je to skvělý pomocník. Mám s ním okna umytá raz dva, takže už mi jejich mytí nevadí.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *