A je to tady! Vánoce jsou za dveřmi a ve většině domácností převládá panika, jak vše perfektně uklidit a zároveň napéct cukroví, připravit sváteční menu, nakoupit a zabalit dárky, ozdobit okna, dveře a každý pokoj v bytě. A už z představy na vás padá únava, jak to vše zvládnout a neskončit někde na stanici první pomoci. Úklid domácnosti na Vánoce pro vás vůbec nemusí být zničující akcí.

Na úklid si zavolejte pomocníky!

Voláte už hodně dlouho a vaši rodinní příslušníci se někam vypařili? Úklid chce systém, protože skutečně nemá cenu začínat podlahami, které si ještě užijí hodně nepořádku a přece nechcete leštit pořád dokola. Alespoň se můžete spolehnout na dokonalé moderní mopy, zajímavé stěrky na okna, vynikající leštidla a úklidové prostředky, ale i na osvědčené spreje na nábytek, čistidla toalet apod.

Úklid s profesionály

Vánoční úklid snadno zajistí spolehlivá úklidová firma. Může se postarat o jednorázový generální úklid nebo se dohodnete na několik jednotlivých úklidech. Pověřený pracovník nebo pracovnice se postarají o vše, co si budete přát. Během několika hodin můžete mít vyčištěnou koupelnu, koberce, nábytek, umytá okna, naleštěné podlahy a vyprané a pověšené záclony. Byt bude vonět čistotou a vy si mezitím můžete užívat času s dětmi nebo se věnovat pracovním povinnostem.

Důkladné přípravy na Vánoce

Úklid domácností Praha bez problémů zajišťuje menší i větší úklidy. Generální úklid bytu nebo domu zahrnuje skutečně precizní úklid a vše bude vygruntováno podle vašich představ. Je možné si požádat o úklid skříní, mytí oken a žaluzií, kompletní úklid kuchyňské linky a koupelny včetně obložení. Budou se mýt stěny, dveře, kliky a dále se vyleští a naimpregnují podlahy. Klidně si zažádejte i o vyprání a pověšení záclon, vyčištění a odmrazení lednice a mrazničky, umytí svítidel a mnoho jiného. Ceny jsou dostupné pro mnohé osoby a odvíjí se podle druhy prováděné úklidové služby – cca výše od 130 Kč za hodinu.