Opravdu potřebujete krátkodobou půjčku?

Došly vám úspory, ale musíte nutně zaplatit některé výdaje? Vzít si menší úvěr s krátkou splatností je časté řešení, než se pro ně však rozhodnete, zvažte ještě některé okolnosti.  S krátkodobými půjčkami nižších částek je to totiž daleko ošidnější, než by se na první pohled mohlo zdát.

Ze všeho nejdříve se ujistěte, jestli taková půjčka skutečně vyřeší příčinu vašich potíží. Porouchalo se vám opět vaše starší auto a museli jste s ním znovu do autoservisu? Potřebujete zaplatit drahou součástku kotle a lednička a pračka už mají také pěkných pár let za sebou? V takových případech se s krátkodobými půjčkami můžete snadno dostat do dluhové spirály, ze které se jen těžko uniká.

Tento typ úvěru je totiž drsně úročen a jeho poskytovatelé jsou sice většinou velmi ochotní půjčit vám bez jakéhokoli prověřování, jsou ale také velmi tvrdí. Navíc si mezi nimi musíte vybírat opravdu velice pečlivě, abyste nenaletěli podvodníkům, kteří vaší situace chtějí zneužít. A i když máte štěstí na poctivou společnost, pokud se znovu ocitnete v tísni dříve, než stačíte splatit první úvěr, máte zaděláno na opravdu vážné potíže, které se s vámi mohou táhnout mnoho let s nejistým výsledkem.

Jsme přesvědčeni, že skutečným řešením nejsou půjčky krátkodobé, kterými se člověk pouze snaží stihnout zalátat stále nové a nové díry. Je podstatně praktičtější půjčit si raději částku vyšší při delší době splatnosti a dosluhující auto nebo vybavení domácnosti raději nahradit zbrusu novým, neporuchovým.

S Hypopůjčkou od zavedené a mnoha klienty prověřené společnosti TGI Money a. s. je to velmi snadné. Hypopůjčka je snadno dostupná americká hypotéka, při které nemusíte dokládat příjmy ani ručitele, nýbrž ručíte nemovitostí. Výši půjčené částky, výši splátek i dobu splatnosti si můžete určit sami na úvěrové kalkulačce. Neplatíte přitom žádné poplatky předem, takže samotné vyřízení žádosti vaši situaci nijak neztíží. A úrok Hypopůjčky je nejen výrazně nižší, než byste platili u krátkodobé půjčky, ale je i zároveň nižší než běžný úrok u spotřebitelských úvěrů nebo kreditních karet.

Stačí vyplnit online formulář žádosti a do 24 hodin se dozvíte, zda vaše žádost byla předběžně schválena. S Hypopůjčkou můžete všechny problémy vyřešit naráz.

Jeden myslel na “Opravdu potřebujete krátkodobou půjčku?

  • 8.3.2020 (18:58)
    Trvalý odkaz

    Já nejsem zastánce toho, aby si lidé půjčovali peníze na každou maličkost. Myslela jsem si, že si peníze nikdy nepůjčím, ale letos jsem i já o půjčku požádala. Potřebovala jsem rychle sehnat úvěr na podnikání, což nebyl žádný problém. V dnešní době je celá řada poskytovatelů půjček. Já jsem se nakonec rozhodla pro https://www.gentlemenfin.cz/uvery/uver-pro-podnikatele/ a poctivě svůj dluh splácím.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *