Nevíte si rady s nepříjemným úvěrem? Za pomoc nic předem neplaťte

Potýkáte se s nekalými praktikami úvěrových společností? Víte, že vaše protistrana překračuje zákon, ale nedokážete se bránit? A jakýkoliv poradce, kterého jste oslovili, si za své služby chtěl nechat zaplatit předem?

I když to tak vypadá, nejde o nekonečný koloběh, z něhož nevede cesta ven. Jen musíte najít tu správnou – poskytovanou skutečnými profesionály. A jak je poznáte? Nebudou po vás nic chtít uhradit předem, odměníte je tzv. podílovou provizí. A právě taková je i Úvěrová záchranka.

Proč právě Úvěrová záchranka

Na našem trhu existuje řada neziskových organizací, které vám se základní obranou poradí zdarma. Do soudních řešení se však za vás pouštět nebudou, a navíc nenesou na svých bedrech žádné riziko. Jakýkoliv finanční postih tak půjde za vámi. Pokud se však necháte zastupovat profesionální advokátní kanceláří, pak se ničeho podobného obávat nemusíte.

A jak to vypadá v praxi? Pokud se rozhodnete využít Úvěrové záchranky, jež na našem trhu působí už od roku 2016, nebudete nic platit předem. Nejdříve seznámíte jejich pracovníky e-mailem nebo telefonicky se všemi detaily půjčky (či půjček), s nimiž se potýkáte.

Po dodání všech potřebných náležitostí se už předem dozvíte, zda může být vaše žádost úspěšná či ne. Jestliže se pohybujete už v rovině uznání dluhu nebo exekuce, pak se s vámi zaměstnanci rozloučí. Pomoci vám nemohou, za konzultaci však nic nezaplatíte.

Ale jestli obrazně řečeno „máte ještě naději“, pak můžete okamžitě podepsat plnou moc k zastupování pro některou ze smluvních advokátních kanceláří Úvěrové záchranky.

Nic nezamlčujte, jedině tak budete úspěšní

U přijatých případů má Úvěrová záchranka 95% úspěšnost.  Zbylých 5 % tvoří případy, v nichž klient zpravidla záměrně zamlčí některé důležité informace, případně nedodá kompletní podklady. Advokátní kancelář se vše nejprve snaží řešit mimosoudně, ale pokud dojde i na finančního arbitra, předžalobní výzvu či dokonce soudní žalobu, nijak se vás to finančně nedotkne. Vše jde právě za advokátní kanceláří.

Z vymožené nebo ušetřené částky si tito specialisté vezmou 30 %, zbytek je jen a jen váš. Zjistěte více na stránkách Uverovazachranka.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *