Elektronické cigarety jsou skvělou alternativou ke klasickým cigaretám. Podle studií mohou být i méně škodlivé

Elektronické cigarety se těší čím dál tím větší oblibě, a to i mezi silnými kuřáky. Pro některé představuje mnohem efektivnější alternativu a pro jiné zase způsob, jak se rychleji odnaučit tomuto zlozvyku. Podle studií přitom mohou být elektrické cigarety šetrnější k našemu zdraví, díky čemuž lze alespoň částečně předcházet vážným následkům. Kromě toho jsou e-cigarety mnohem přijatelnější i ze společenského úhlu pohledu.

Elektronická cigareta může být méně škodlivá

Odnaučit se kouření je jedním z nejtěžších kroků, jež se můžete ve svém životě rozhodnout provést. Běžně se podaří tohoto cíle dosáhnout pouze malému procentu snaživců, kterým v úspěchu často brání jejich vlastní zbrklost. Pro tělo i mysl je velmi složité vypořádat se s tím, že jim odepřete něco, na čem jsou dlouhodobě závislí.

V souvislosti s tím někteří odborníci doporučují pracovat na odvykání postupně a nesnažit se celý proces uměle urychlovat. Pomoci vám v takovém případě mohou elektronické cigarety, které jsou podle některých studií i méně škodlivé než klasické cigarety. Dobrým příkladem jsou jednorázové e-cigarety HQD, jež nahrazují běžné cigarety a díky téměř nulovému dýmu jsou také mnohem přijatelnější ve společnosti.

U jednorázových e-cigaret lze vybírat z široké škály příchutí

Zmíněné jednorázové cigarety jsou vhodné pro každého, kdo hledá alternativu ke klasickým cigaretám. Velkou výhodou je i fakt, že můžete vybírat z celé řady příchutí, jako je meloun, jahoda, mango či broskev. Běžná e-cigareta vám vydrží zhruba na 600 potahů, což odpovídá dvěma krabičkám cigaret. Zakoupit je můžete téměř ve všech trafikách, ale i na e-shopu. Ten je dostupný i pro běžné obchody, které mohou využít velkoobchod HQD a nabídnout tak svým zákazníkům novou alternativu v oblasti tabákových výrobků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *