Modulární kontejnery nahradí prakticky jakoukoli stavbu

Minimální čas na realizaci a výhodná cena – přesně takhle to vypadá, pokud se místo klasické výstavby rozhodnete vsadit na kontejnerové řešení. Potřebujete rychle rozšířit sklad, vybudovat mobilní kancelář nebo třeba zajistit náhradní provoz školky?

Moderně řešené obytné kontejnery vám s tím pomohou. Stačí je objednat na určené místo a o nic dalšího se nestarat. Přímo před vašima očima tak mohou vzniknout úplně nové vrátnice, prodejny, kiosky, restaurace, školící střediska, ubytovny, sprchy a mnoho dalších praktických staveb. Je nutné pouze vsadit na to správné modulární řešení.

Při nákupu chtějte hlavně certifikace

A jak zajistit, aby vám podobné řešení dlouho vydrželo? Zaujmout by vás měla především výroba kontejnerů z certifikovaných materiálů, která jde ruku v ruce s pečlivostí a bohatou praxí perfektně proškolených zaměstnanců

Jinými slovy, vsaďte na odborníky, kteří se v tomto specifickém odvětví pohybují už hodnou řádku let. Jedině tak vám bude k dispozici maximální rychlost při výrobě i následné instalaci kontejnerů.

Chtějte tradici z českých luhů a hájů

Společnost IMECON Containers, a.s. (znát můžete i původní název IMECON s.r.o) se výrobou kontejnerů zabývá už od roku 1999. Její specialitou je sázka na moderní technologie, takže dnes u ní můžete poptat i kombikontejnery, řešení na míru a samozřejmě i komplexní dodávku, v níž nebude chybět žádné nezbytné kontejnerové příslušenství.

V nabídce má i sanitární kontejnery a většina modelů si vystačí jen s velmi jednoduchými základy. Pro přepravu kontejnerů není vždy nutný ani jeřáb. Jestliže to vaše prostorové možnosti neumožňují, využijete i řešení, navržená pro vysokozdvižný vozík. Snadná manipulace je samozřejmostí, stejně jako přizpůsobení každé zakázky vašim specifickým přáním a potřebám. Stačí jen kontaktovat specializované obchodní oddělení. Zjistěte více na Imecon.cz.

Zdroj fotografie: imecon.cz

Jeden myslel na “Modulární kontejnery nahradí prakticky jakoukoli stavbu

  • 24.6.2020 (21:00)
    Trvalý odkaz

    To nevypadá vůbec špatně. My se nedávno rozhodli si konečně postavit vlastní domek a právě nad podobnými alternativami jsme také uvažovali. Nakonec jsme si ale řekli, že si postavíme klasický domek. Se stavbou jsme začali před pár týdny. Bohužel se nám už za tu dobu ze stavby stihl ztratit nějaký materiál. Právě proto se manžel rozhodl celý pozemek oplotit. Využil na to takové ty sítě na stavby, které mají například tady: https://www.agrotex.cz/katalog/dle-ucelu/pro-stavby Zatím to funguje.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *