Parkovací věže toho umí mnohem víc, než si myslíte

Moderní technologie nám dokáží v řadě případů život značně zjednodušit. A to i v situaci, kdy na první pohled budí tak trochu nedůvěru. Dobrým příkladem jsou moderní parkovací věže. Jejich konstrukce nevypadá na první pohled příliš stabilně ani odolně, opak je ovšem pravdou.

Základem úspěchu těch opravdu kvalitních, je použití nejnovějších technologií. A to jak při zpracování hutních materiálů, tak i při finální kompletaci výrobku, kdy vše sedí opravdu na milimetr přesně.

Chtějte výrobek, který se vám přizpůsobí

Věže pro automobily představují inovativní řešení parkování ve městě, které neklade na již hotovou infrastrukturu prakticky žádné nároky. Už v procesu výroby je možné každý model přizpůsobit přáním a požadavkům koncového zákazníka a vy tak vždy dostanete pouze 100 % vyhovující úsporu parkovacích míst.

Když věže, tak s maximální kapacitou

Specialisté z Cartower.cz tento systém dotáhli k dokonalosti. Na ploše pouhých dvou parkovacích míst může zaparkovat až 16 automobilů. Jednotlivá stání jsou umístěna ve dvou řadách (horizontálně) a v případě potřeby se konkrétní poptávané parkovací místo jednoduše přetočí na úroveň parkovací plochy.

Vše je řízeno automaticky. Systém parkovací věže sám zvolí nejkratší a nejrychlejší cestu pro vyzvednutí již zaparkovaného vozu, či vybere zcela volné stání pro nového žadatele. Získáte tak maximální efektivitu, jdoucí ruku v ruce s přívětivým uživatelským komfortem. Jednoduché ovládání je pak samozřejmostí.

Moderní výstavba parkoviště tedy nemusí probíhat jen plošně, potřebný prostor dokáže „nahnat“ i do výšky. Záleží jen na vašich prostorových možnostech. 16 zaparkovaných aut je maximum, ale poptat lze i menší modely, tak akorát pro menší sídliště či bytovku.

Náš tip: Celý systém CAR TOWER je možné ještě vylepšit díky zakrytování a zastřešení, či za použití jiných doplňků přesně podle našich požadavků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *