Recenze Subaru XV – výkonné SUV, které vás překvapí svojí výbavou

Hledáte dokonalé propojení výkonného SUV a kompaktního hatchbacku? V takovém případě pro vás bude správnou volbou nové Subaru XV. Tento moderní vůz nabízí širokou škálu funkcí a vynikající jízdní vlastnosti. Kromě toho vás překvapí i jeho jedinečná výbava, včetně eyesight systému a kožených sedaček. Co dalšího vám dokáže Subaru XV nabídnout?

Skvělý design a výbava

Subaru XV je zajímavý a působivý crossover SUV, jež se už v minulých provedeních těšil velké oblibě. Většinu řidičů překvapí především propojení pohodlí SUV a kompaktnosti hatchbacku. Design nového Subaru XV je podobný jako u předchozího modelu, ale i přesto nabízí řadu vylepšení. Přibyly tedy například nové světlomety s LED technologií, které dodávají vozu modernější vzhled. Na boku najdeme jeho charakteristické linie, jež jsou typické pro vozy značky Subaru.

Vnitřní prostor Subaru XV nabízí opravdu maximální pohodlí. Cestující v přední části mají dostatek prostoru – naopak vzadu se mohou cestující cítit trochu stísněně. Kabina je jako vždy vybavena moderními technologiemi, včetně velkého dotykového displeje. V základní verzi se můžete těšit na funkce, jako je klimatizace, zadní kamera či asistenční systémy pro jízdu. Samozřejmostí je však i kvalitní Subaru servis, jež vám bude neustále k dispozici.

Výkonný motor, který vás překvapí

Nový Subaru XV nabízí dvě varianty motorů, a to 2,0 litrový čtyřválec a hybridní pohonný systém. Běžný benzinový motor má výkon 152 koní, přičemž hybridní pohonný systém kombinuje benzínový motor s elektromotorem, a proto jeho výkon činí 148 koní. Hybridní model nabízí také efektivnější spotřebu paliva. Pokud vás novější model zas tak nezaujal, není třeba zoufat. Využít můžete i Subaru bazar, kde narazíte na širokou škálu kvalitních automobilů z předchozích modelových řad.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *