Chcete svůj vůz ochránit před nepříznivými vlivy počasí? Pořiďte si dřevěný přístřešek na auto!

Jestli vám na vašem vozu opravdu záleží, měli byste mu dopřát potřebný komfort včetně ochrany před nepříznivými vlivy počasí. Kroupy či silný déšť dokážou mnohdy automobil pořádně poškodit a náklady za jeho opravu se mohou vyšplhat i pořádně vysoko. Vhodným řešením jsou přístřešky na auto, které ho dokážu ochránit před většinou vnějších vlivů.

Přístřešek dokáže prodloužit životnost vašeho vozu

V průměru by měl vůz vydržet až deset let, což však často neodpovídá skutečným statistikám. Proč? Většina majitelů automobilů totiž moc nedbá na jejich údržbu ani ochranu, jejichž zanedbání vede k rychlejšímu opotřebování vozu. Pokud chcete svému vozu dopřát náležitou péči, měli byste ho v ideálním případě parkovat v suchém a krytém prostředí.

Ne každý má však dostatek prostoru či financí na to, aby si mohl postavit vlastní garáž. Možnou alternativu představují přístřešky na auto, které dokážou váš vůz ochránit před většinou vnějších vlivů. V drtivé většině případů se jedná o dřevěnou stavbu, kterou můžete umístit kamkoli na zahradě. Pro efektivnější ochranu je přístřešek opatřen i o kvalitní zastřešení.

S přístřeškem vás nezaskočí krupobití ani sněhová vánice

Jak již bylo řečeno, přístřešek dokáže váš vůz ochránit před vnějšími vlivy jako je například déšť či silný vítr. Krátké krupobití totiž dokáže napáchat mnohem větší paseku, než byste na první pohled očekávali.

Rozbité přední sklo, poškrábaný lak či dokonce pomačkané plechy vás vyjdou na tisíce ne-li desetitisíce korun. V souvislosti s tím je většina přístřešků opatřena i střechou, která dokáže snést zatížení sněhem až 1,25 kN/m².

Kvalitní přístřešky na auto nabízí česká firma Pergola-drevena.cz, která má s jejich stavbou již několika leté zkušenosti. Kromě toho nabízí i možnost pouhého dovozu materiálu v podobě stavebnice, kdy samotnou stavbu můžete dokončit sami svépomocí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *