Bydlení snů na Praze 10? Nepromarněte svou jedinečnou šanci

Bydlíte v Praze, ale sníte o novém a moderním bydlení? V pražských Malešicích se blíží ke konci stavba nízko-patrových bytových domů, které poskytnou bydlení v menších i větších bytech. Nepromarněte svou šanci na moderní bydlení. Většina bytů je již prodaná, ale stále jich několik zbývá.

Dostatek soukromí, klidné bydlení a blízkost lesa

Prodej bytů na Praze 10  započal již v roce 2021. Ve stejném roce byla také zahájena jejich výstavba. Cílem projektu Malešický háj, jak byl projekt výstavby těchto domů pojmenován, je nabídnout rezidentům poklidné bydlení v blízkosti lesa. Zároveň byl při navrhování jednotlivých domů kladen důraz na to, aby měl každý obyvatel domu své soukromí a dostatečný přísun denního světla.

Proč bydlet v pražských Malešicích?

Místo pro výstavbu domů snad ani nemohlo být zvoleno lépe. Lokalita pražských Malešic prochází v posledních letech velkou přestavbou a rychle se z ní stává oblíbená pražská čtvrť. Kromě blízkosti lesa, který vybízí k procházkám a odpočinku, se do centra města můžete snadno dostat tramvají, která stojí nedaleko Malešického háje.

Poslední byty v nabídce. Nepromarněte svou jedinečnou šanci

Jak jsme vás informovali již v úvodu, prodej bytů se těší velkému zájmu a k prodeji tak zůstalo již jen několik posledních. Hledáte-li klidné útočiště, ve kterém budete bydlet nedaleko přírody, ale zároveň se nevzdálíte od ruchu velkoměsta, je bydlení v Malešickém háji přesně pro vás.

Zlákalo vás bydlení v pražských Malešicích? Neváhejte a podívejte se na nabídku bytů, které jsou ještě k mání. Možnost bydlet v komplexu, který je v souladu s přírodou, nabízí přes den dostatek denního světla a poskytne vám dostatek soukromí, se nenaskytne mnohokrát za život. Proto by byla škoda promarnit svou šanci na bydlení snů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *