Ve výkupu můžete zpeněžit i úplný vrak – jak na výkup aut Praha a kolik peněz si z něj můžete připsat na svůj účet?

Máte doma ojetý vůz, který potřebujete rychle prodat? V takovém případě můžete využít výkup aut Praha, kde dostanete peníze na ruku ihned. Nemusíte tak čekat, než se objeví zájemce, který by měl o váš vůz zájem. Do výkupu můžete nabídnout i nepojízdné a poškozené vraky.

Peníze dostanete i za nepojízdný vrak

Málokterý prodejce vozu má dostatek času na to, aby mohl čekat, než se mu ozve potenciální zájemce. Většina nabídek na bazarech visí i několik měsíců, než se je podaří úspěšně vyřídit. Většina prodejců však potřebuje peníze ihned, díky čemuž mohou alespoň z části financovat koupi nového automobilu.

Výhodnější je tak využít nabídku výkup aut Praha, kde vám odpovídající částku vyplatí přímo na ruku. Kromě běžných vozů můžete nabídnout do výkupu i nepojízdné či poškozené automobily, které by v opačném případě zamířily přímo do šrotu.

Aby mohlo být vozidlo přijato do výkupu musí:

  • mít všechna čtyři kola,
  • musí být opatřeno malým i velkým technickým průkazem,
  • vlastník musí automobil předat s plnou mocí.

Chcete se vyhnout zbytečnému papírování? Obraťte se na Auta kupujeme

Většina výkupů požaduje po svých klientech zbytečné dokumenty a náležitosti, které celý proces pouze protahují. To není případ české firmy Auta kupujeme, která se snaží celý výkup zjednodušit a hlavně zrychlit.

Každý, kdo se tedy rozhodne využít výkup aut Plzeň, nemusí firmě předkládat druhý doklad totožnosti ani plnou moc k registraci vozidla. Snazší je i výkup u právnických osob, které nemusí dokládat výpis z obchodního rejstříku, ale ani registraci plátce DPH. Poté už jen stačí podepsat kupní smlouvu a peníze vám budou vyplaceny přímo na ruku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *