Oživte své disky o originální potisk

Hydrografika patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější technologie sloužící k povrchové úpravě různorodých materiálů. Za pomocí hydrografických fólií je možno opatřit rozmanitým potiskem jakýkoli 3D předmět vyrobený ze skla, dřeva, plastu, kovu nebo dalších běžně užívaných materiálů.

Hydrografika v armádě i na zahradě

Díky vysoké kvalitě potisku, autenticitě a jeho dlouhé životnosti je tento inovativní proces využíván také v armádě, kde slouží k dokonalému maskování zbraní a dalšího vojenského vybavení. Vysoká kvalita tisku, stejně jako stroje, jež byly do procesu zapojeny, ovšem dlouhá leta znemožňovaly využití této techniky v běžném životě. Nové technologie současnosti však umožňují využívat 3D tisku v různých odvětvích běžného života a to se zcela minimálními náklady.

Jak vypadá aplikace hydrografiky?

Aplikace hydrografické vrstvy probíhá za pomocí speciální metody, které dominuje fólie potištěná grafickým obrazcem a aplikační vana. Nejdůležitějším krokem samotného aplikačního procesu je ovšem dokonalá příprava materiálů i jednotlivých přístrojů. Bez té by nebyl výsledek ani zdaleka tak dokonalý a efektivní.

Kde naleznou hydrografické fólie využití?

Hydrografické fólie mají nespočet možností využití. Svým oblíbeným motivem můžete opatřit například alu kola, mobilní telefon, interiérové doplňky, sportovní vybavení a zbraně.

Nespočet hydografických fólií na jednom místě

V sortimentu e-shopu hydrografik.cz naleznete nespočet originální fólií s motivy kamenů, kovu, karbonu, dřeva nebo zvířat. Nahlédnout můžete také do sekce „kamufláž“, kde na vás čekají vskutku neotřelé motivy.

Jeden myslel na “Oživte své disky o originální potisk

  • 22.7.2020 (5:16)
    Trvalý odkaz

    Já nejsem zastánce žádných nálepek. Pěkné věci jsou tak, jak byly vyrobené. Samozřejmě nalepit na disky nebo jiné části auta nálepku je hrozně jednoduché. Případné odřeniny nebo jiné vady se tak snadno zakryjí, ale mě se to nelíbí. Já jsem si koupil speciální čistící pěnu na disky z https://www.filsonstore.cz/autokosmetika-pece-o-auto/pece-o-pneu-disky-kol/ , se kterou jdou krásně umýt, takže jsou jako nová a hlavně pořád vypadají tak, jak mají.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *