Hydrografika patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější technologie sloužící k povrchové úpravě různorodých materiálů. Za pomocí hydrografických fólií je možno opatřit rozmanitým potiskem jakýkoli 3D předmět vyrobený ze skla, dřeva, plastu, kovu nebo dalších běžně užívaných materiálů.

Hydrografika v armádě i na zahradě

Díky vysoké kvalitě potisku, autenticitě a jeho dlouhé životnosti je tento inovativní proces využíván také v armádě, kde slouží k dokonalému maskování zbraní a dalšího vojenského vybavení. Vysoká kvalita tisku, stejně jako stroje, jež byly do procesu zapojeny, ovšem dlouhá leta znemožňovaly využití této techniky v běžném životě. Nové technologie současnosti však umožňují využívat 3D tisku v různých odvětvích běžného života a to se zcela minimálními náklady.

Jak vypadá aplikace hydrografiky?

Aplikace hydrografické vrstvy probíhá za pomocí speciální metody, které dominuje fólie potištěná grafickým obrazcem a aplikační vana. Nejdůležitějším krokem samotného aplikačního procesu je ovšem dokonalá příprava materiálů i jednotlivých přístrojů. Bez té by nebyl výsledek ani zdaleka tak dokonalý a efektivní.

Kde naleznou hydrografické fólie využití?

Hydrografické fólie mají nespočet možností využití. Svým oblíbeným motivem můžete opatřit například alu kola, mobilní telefon, interiérové doplňky, sportovní vybavení a zbraně.

Nespočet hydografických fólií na jednom místě

V sortimentu e-shopu hydrografik.cz naleznete nespočet originální fólií s motivy kamenů, kovu, karbonu, dřeva nebo zvířat. Nahlédnout můžete také do sekce „kamufláž“, kde na vás čekají vskutku neotřelé motivy.