Oživte své disky o originální potisk

Hydrografika patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější technologie sloužící k povrchové úpravě různorodých materiálů. Za pomocí hydrografických fólií je možno opatřit rozmanitým potiskem jakýkoli 3D předmět vyrobený ze skla, dřeva, plastu, kovu nebo dalších běžně užívaných materiálů.

Hydrografika v armádě i na zahradě

Díky vysoké kvalitě potisku, autenticitě a jeho dlouhé životnosti je tento inovativní proces využíván také v armádě, kde slouží k dokonalému maskování zbraní a dalšího vojenského vybavení. Vysoká kvalita tisku, stejně jako stroje, jež byly do procesu zapojeny, ovšem dlouhá leta znemožňovaly využití této techniky v běžném životě. Nové technologie současnosti však umožňují využívat 3D tisku v různých odvětvích běžného života a to se zcela minimálními náklady.

Jak vypadá aplikace hydrografiky?

Aplikace hydrografické vrstvy probíhá za pomocí speciální metody, které dominuje fólie potištěná grafickým obrazcem a aplikační vana. Nejdůležitějším krokem samotného aplikačního procesu je ovšem dokonalá příprava materiálů i jednotlivých přístrojů. Bez té by nebyl výsledek ani zdaleka tak dokonalý a efektivní.

Kde naleznou hydrografické fólie využití?

Hydrografické fólie mají nespočet možností využití. Svým oblíbeným motivem můžete opatřit například alu kola, mobilní telefon, interiérové doplňky, sportovní vybavení a zbraně.

Nespočet hydografických fólií na jednom místě

V sortimentu e-shopu hydrografik.cz naleznete nespočet originální fólií s motivy kamenů, kovu, karbonu, dřeva nebo zvířat. Nahlédnout můžete také do sekce „kamufláž“, kde na vás čekají vskutku neotřelé motivy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *