E-babeta, moderní vozidlo do města

Spolehlivé vozidlo, které vás vezme do práce, přes město i na nákup? Taková je e-babeta. Štíhlý elektrický skútr má tichý provoz a nezatěžuje životní prostředí. Poznejte e-babetu.

Brázdit silnice můžete elegantně

Kdo by neznal legendární Babettu. Byla oblíbeným dopravním prostředkem napříč generacemi. Uháněli na ní závratnou rychlostí muži i ženy. Dnes už má moderní kabát.

Je to elektrická babeta. Špatně se hledá jedno slovo, abychom ji charakterizovali, pokud nechceme použít nečeské wow.

Má ekologický provoz, je tichá, pořídíte ji za malý peníz a vezme vás spolehlivě po hlavních i vedlejších cestách.

Jak se jezdí na e-babetě

E-babeta má podobu štíhlého moderního skútru. Je lehká a při parkování nezabere mnoho místa. Nabitá je za 5 hodin a dokáže ujet i více než 50 kilometrů. Představuje levný dopravní prostředek do práce a na drobné pojížďky. Okamžitě najdete místo pro parkování a nebude vadit ani to, když sjedete z hlavní cesty.

Pro provoz e-babety nepotřebujete řidičský průkaz, není problém ji pořídit starším dětem. Nevztahuje se na ni ani povinnost povinného ručení nebo pravidelných servisních prohlídek. Její provoz vás bude stát naprosté minimum.

Vyhněte se přeplněným dopravním prostředkům. Neztrácejte čas v autě na ucpaných křižovatkách. Je tu volnost prostoru a e-babeta.

Kráska, co přivítá sukni

Sukni většinou vítají krasavci, teď ji bude vítat i jedna kráska. E-babeta má upravený sedák na nižší polohu. Proto na ni s oblibou usedají i ženy. Eleganci neztratí ani v letních šatičkách nebo zmíněných sukních.

Kombinace nízko položeného sedáku a model elektroskútru zaručuje pohodlnou jízdu bez společenského faux pas i s odhalenými koleny.

E-babetu si dámy velmi oblíbily, protože skrývá mnoho úložných prostor. Bez problému se dá naložit objemná kabelka, menší nákup nebo veškeré nutné pomůcky a podklady na osobní schůzky.

Elegantní dopravní prostředek vezme každou dámu přes dopravní špičku do práce, za sportem i na sraz s kamarádkou. Technicky se nejedná o motocykl, a proto se nemusíte držet jen hlavních silničních tahů. Jaký to bude pocit až dorazíte konečně včas?

Praktické a funkční doplňky

Štíhlé tělo e-babety znamená, že se vám s ní bude dobře manipulovat. Proto nemají s ovládáním problém ani ti, kteří neměří 180 cm a nechlubí se výstavními svaly. I s vypnutou e-babetou snadno zatočíte nebo ji odtlačíte, kam bude třeba.

Dobrým nápadem jsou dva stojany. Jeden je pro delší stání a nese kolmou váhu stroje, druhý je okamžitě připraven, když potřebujete e-babetu na chvíli zaparkovat a doběhnout na nákup.

Kdy si pořídit e-babetu

E-babeta vám bude dobře sloužit, pokud hledáte dopravní prostředek na kratší pojížďky. Pohybovat se budete rychlostí asi 20 km/h. Oblibu našla u starších dětí i u seniorů.

Dámy si mohou zvolit i ladění do pestřejších barev. E-babeta je spolehlivý společník na každý den. Více na Motoe.cz.

Jeden myslel na “E-babeta, moderní vozidlo do města

  • 31.8.2020 (21:18)
    Trvalý odkaz

    To vypadá dobře. Můj manžel má také babetu, ale tu klasickou. Čas od času na ní jezdí do práce. Teď už na ní ale dlouho nejel, protože na ní myslím nejsou v pořádku pneumatiky. Říkal ale, že jak se k tomu dostane, tak z https://www.pneuok.cz/ objedná nové. No, jsem zvědavá kdy to bude. 😀

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *