Tipy pro letní ozvláštnění šatníku

Máte rádi změny, ale příliš si nelibujete v přeplněné šatní skříni? Máme pro vás skvělé tipy, které z již okoukaných kousků textilu udělají docela nový model.

Stačí jedna návštěva galanterie a máte vystaráno. Zatímco některé přeměny vám zaberou stěží půlhodinku, na jiné si vyhraďte klidně půlku odpoledne. Výsledek však bude určitě stát za to.

Hotovo do třiceti minut

Pořiďte si nové knoflíky. Opravdu, i tahle maličkost stačí. Zvýrazněte rukávy nebo zapínání blůzy barvami, případně z několika knoflíků vytvořte nápaditý vzor. Ten samý můžete vytvořit třeba i na své oblíbené kabelce, knoflíky našít jako ozdobný prvek na baleríny apod. Fantazii se meze nekladou.

Máte v oblibě rozevláté látky a princess střihy? Vsaďte na krajky či ozdobné lemy. Nesmí být těžké, aby celý efekt nepokazily. A opět se nemusíte omezovat jen na samotné obšívání krajů. Z krajky lze vytvářet nejrůznější obrazce. Snadno ji také všijete do výstřihu, který toho odhaluje příliš moc a potěší třeba i na klobouku. Krajka je zkrátka letos IN.

TIP: Vsadit lze také na oblíbené aplikace, již připravené k našití nebo nažehlení. Jde opravdu o minutové úpravy, ovšem s maximálním efektem.

Pracnější výzvy pro fajnšmekry

Ruční práce se během letošní módní sezóny cení. A nemusíte mít zrovna v oblibě pletení. I obyčejný jednoduše háčkovaný řetízek může například na rukávech nadělat spoustu parády.

Z barevných přízí pak během několika minut vyčarujete kouzelné střapce. Velmi oblíbené jsou zejména barevné kombinace připomínající duhu. Ale raději to s nimi nepřehánějte. Určitě nechcete působit dojmem zastydlého diblíka.

A kam se pro potřebný materiál vydat? Není nutné se přehrabovat v regálech s množstvím dalších zákazníků. V e-shopu Mikaton.cz si jednoduše vše potřebné vyberete on-line, a navíc za příznivé ceny. Rychlé dodání pak zaručí, že se do svého vysněného projektu budete moci pustit takřka okamžitě. Zjistěte, jak snadné to je a poznejte znovu radost z tvoření

 

Covid  Corona Mask Duty  - Mammiya / Pixabay
Mammiya / Pixabay

Jeden myslel na “Tipy pro letní ozvláštnění šatníku

  • 12.12.2020 (19:48)
    Trvalý odkaz

    Já jsem v létě vyházela z šatníku spoustu věcí, které už dlouho nenosím a jen mi tam zabírají zbytečně místo. Něco se tedy podařilo prodat přes Facebook, zbytek jsem rozdala kamarádkám 🙂 Teď jsem tedy musela doplnit skříně o nějaké zimní hadříky, ale díky tomu, že se mi podařilo najít slevový kupon na webu http://kuponozdroj.cz/ , tak mě to nevyšlo vůbec draze 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *