Panenka Baby Born

Která holčička by si nerada hrála s panenkami? Panenky patří k malým slečnám odedávna, stejně tak je tomu i dnes. A ačkoli se od minulých dob mnohé změnilo a první panenky z alabastru nahradily modely poněkud propracovanější a interaktivní, i nadále zůstávají tyto hračky dívčím srdcím velmi blízké. Zažít s nimi totiž lze spoustu příběhů a dobrodružství. Hraní s panenkami rozvíjí dětskou fantazii, probouzí v nich první zodpovědnost, ovlivňuje emoční vývoj dětí, učí je citu, péči o druhé i mateřské lásce.

Panenka Baby Born od známé německé firmy Zapf Creation, se řadí mezi hračky, které patří k nejoblíbenějším. V roce 2013 se dokonce stala hračkou roku v kategorii „Holčičí svět“. Jako rodič tak tedy máte jistotu, že svému dítku pořizujete to nejlepší, hračku vysoce kvalitní a bezpečnou, která podpoří jeho tvořivost a samostatnost. O tom, že si panenka ocenění zaslouží, není pochyb. Za téměř čtvrtstoletí, které uplynulo od doby, kdy spatřila světlo světa, se jí prodalo už více než 13 milionů kusů.

Nejenom, že panenka vypadá jako skutečné miminko, ale dokonce se tak i chová. A tak se jako mávnutím kouzelného proutku z děvčátek stávají starostlivé maminky, které pečují o „svou“ malou ratolest. Panenka Baby Born má pohyblivé končetiny, díky nimž je možné ji jednoduše převlékat, snadno posadit i přenášet. Její pevné, ale na dotek příjemné tělíčko je jako stvořené k mazlení. Panenka umí pít z lahve, jíst svou speciální kašičku, plakat, smát se i čůrat do plenek. Díky tomu, že je panenka vodotěsná, je možné ji i koupat. Děvčata tedy o ni musí dobře pečovat, krmit, vyměňovat plenku, oblékat, zkrátka dělat vše, jako u živého miminka, aby bylo děťátko spokojené. Učí je tak nenásilnou interaktivní formou péči o dítě.

Panenka neobsahuje žádné baterie, všechny její funkce jsou mechanické, uvnitř se nenachází žádná elektronika. Je vyrobená z kvalitního plastu a nezávadná, splňuje veškeré evropské standardy. Pořídit k ní lze i široké příslušenství, které ulehčí péči, včetně spousty doplňků a módních oblečků, díky nimž se z ní může stát během chvíle princezna nebo lékařka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *