Dámská móda na léto – co je trendy?

Léto je příležitostí k tomu, abyste vynesla krásné módní kousky. Především šaty, které poukazují na vaši ženskost. Co je letos trendy?

Elegantní společenské šaty

V posledních letech jsou velmi oblíbené šaty, které evokují asijský a orientální styl. Dlouhé sukně, balonové rukávy, které působí, jako by byly z Bali. Nebo zavinovací styl, který napovídá, že zde je inspirace Japonskem. To vše v pestrém dekoru. A to platí i pro elegantní společenské šaty. Velkou devízou těchto módních kousků je skutečnost, že jde o pohodlné a vzdušné šaty. Nemusíte se tak třeba při večeři hlídat, když si dáte pár soust navíc a trošku se vám nafoukne bříško. Volnost je v parných vedrech navíc i příjemná, protože jak vás látka ovívá, tak i lehce osvěžuje. Zvlášť rozevlátý styl mají šaty s kolovou sukní, velmi efektní jsou i střihy kabátků, kdy si šaty můžete nechat rozepnuté, pod ně si vzít třeba overal a mít je tak jako plášť.

Letní šaty k moři

Jedete na dovolenou? Pak je to vždy příležitost nakoupit si nové oblečení. Navíc na pláž si vždy vybíráme komfortní a lehčí oblečení, než jaké bychom si vzaly do města. Letní šaty k moři jsou zkrátka jako pro vílu. Slušet vám budou bílé skvosty, antický střih, lodičkový výstřih, nebo i zmíněné zavinovací variace. Taktéž se osvědčí ony „kabátky“, které si vezmete jako přehoz, abyste nešla na pláž jenom v plavkách. Velký výběr šatů najdete u české značky Come Madame, která má za cíl obléknout ženy kvalitní a cenově přijatelnou módou. Najdete zde velký výběr ze starších i nových kolekcí světových značek. Na své si přijdou dámy různých velikostí a je jedno, jaký styl vyznávají. Tak buďte na léto připravené a oblékněte se jedinečně. Jelikož nejde o masovou módu z obchodních řetězců, tak budete mít modely, které na jiné ženě jen tak neuvidíte.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *