Společenské šaty

Společenské šaty nebývají součástí každodenní garderoby, avšak občas je nutně potřebuje každá žena. Zvláště v případě, kdy ji čeká důležitá společenská událost, která si žádá společenské oblečení. Ať už se chystáte na ples, do divadla, na firemní večírek, svatbu nebo jinou formální akci, je třeba se na to vhodně obléci – společenský oděv bývá nutností. Abyste na okolí udělala dojem a stala se skutečnou dámou, musíte si vybrat ty správné společenské šaty. Poznáte je podle toho, že si je hned zamilujete, v tomto případě se vyplatí dát na první dojem, protože ten je při výběru šatů důležitý.

Šaty Vám ale musí v první řadě dokonale sedět, abyste si večer užila a nemusela neustále hlídat a kontrolovat, zda Vám někde něco nepadá nebo nevytváří nehezké záhyby. Nezapomeňte, že na plese budete i tančit, proto se v nich musíte dobře cítit i při pohybu na tanečním parketě. Pokud si budete v šatech připadat příjemně, uvolněně a pohodlně, budete tak působit i na ostatní, bude z Vás vyzařovat sebevědomí a výjimečnost. Opravdová krása šatů vynikne totiž pouze tehdy, když si v nich připadáte krásná. Volit můžete z pestré škály střihů a barev šatů, od jednoduchých až po bohatě zdobené, které využijete pro jakoukoli příležitost. Jestliže si nevíte rady, nechejte si poradit od našeho zkušeného personálu, který Vám s výběrem ochotně pomůže a na základě Vašich představ, požadavků, povaze události a typu Vaší osobnosti navrhne vhodnou variantu.

Pokud společenské akce navštěvujete spíše sporadicky a nechcete investovat do koupi šatů, nebo naopak nechcete chodit do společnosti stále ve stejných šatech, můžete si je u nás zapůjčit.

Jeden myslel na “Společenské šaty

  • 23.8.2020 (21:56)
    Trvalý odkaz

    Právě společenské šaty jsem minulý rok pomáhala vybírat dceři, protože začínala chodit do tanečních. Nakonec tam ale moc dlouho nevydržela, protože společenské tance ji vůbec nebaví. Naopak ji to spíš táhne k moderním tancům, viz https://www.331.cz/tanecni-styly/modern-dance/ Přemýšlím tedy, že ji letos zkusím na nějaký takový kurz přihlásit. Pokud ji to bude bavit, tak ji v tom velmi ráda podpořím.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *