Koloběžky

Přemýšlíte jak rozhýbat svoje tělo? Chcete ho vytvarovat, shodit přebytečná kila a ještě se u toho pobavit? Avšak, představa pocení ve fitness centru vás zrovna dvakrát neláká? Nebo spíše vůbec neláká? Zkuste na to jít jinak. Pořiďte si koloběžku!

V první řadě se zbavte předsudků, koloběžky už dávnou nejsou jenom hračkou pro děti. V posledních letech naopak zažívají velký boom a přichází jim na chuť velké množství lidí, dospělých nevyjímaje. Jsou totiž skvělými společníky na výlety do přírody, do města i do parku. A to právě díky nesporným výhodám, které mají. Mezi ty největší patří bezpochyby jejich praktičnost. Jsou skladné, díky menším rozměrům a nižší hmotnosti je tak bez problémů naložíte do kufru auta, vejdete se s nimi i do městské hromadné dopravy, můžete s nimi cestovat tramvají, autobusem, vlakem či metrem. Lehce se udržují, servis téměř není potřeba – moc věcí, které by se na nich daly rozbít, totiž neexistuje, zpravidla si vystačíte jen s pumpičkou a předsezónním servisem.

Jízdou na koloběžce rozpohybujete celé své tělo a rovnoměrně zatížíte svaly, zapojíte dolní a horní končetiny, ale také svaly břišní a zádové – a to všechno najednou. Navíc posílením zádového svalstva předejdete bolestem krční a bederní páteře, která v tomto „počítačovém“ století trpí nejvíce. Díky velkému množství energie, které musíte při jízdě vynaložit, je koloběžka výborný hubnoucí prostředek. Je energeticky stejně náročná jako aerobic nebo běh! Krásně a lehce si tak vytvarujete problematické partie stehen, hýždí, boků, břicha a pasu.

Koloběžka je ale především radost, zábava, relaxace. Pro všechny, bez ohledu na věk. Na koloběžce neplatí žádné limity ani omezení, jízdu zvládne každý hravě! Užijte si tak volné chvíle společně s celou Vaší rodinou. Nechte se unášet na „okolečkovaném prkýnku“ a dovolte větru čechrat Vaše vlasy.

Vybírat koloběžky můžete z naší široké nabídky. Originálním designovým zpracováním,  konstrukci a barevností vynikají původní české koloběžky Yedoo, které jsou určeny jak nejmenším dětem, tak dospělým. Díky nízké pořizovací ceně, kvalitě, bezpečnosti a široké nabídce modelů, jejich oblíbenost stále stoupá. Pokud s koloběžkováním teprve začínáte, jsou tyto „startovací“ koloběžky ideální právě pro Vás. Jestliže si s výběrem nebudete vědět rady, nebojte se na nás obrátit. Jsme odborníci, zboží, které prodáváme, také rozumíme. Poskytneme Vám servis i možnost si koloběžku vyzkoušet.

Jeden myslel na “Koloběžky

  • 27.11.2020 (14:39)
    Trvalý odkaz

    My chodíváme s přítelem často jezdit na koloběžkách, hlavně tedy o víkendech a je to príma zábava 🙂 Dokonce jsem teď od kamarádky dostala nový fitness náramek Xiaomi, kterým bych si tuto aktivitu mohla detailně měřit, akorát si musím dokoupit nabíječku z https://www.mibandshop.cz/nabijeci-kabely-xiaomi-mi-band-4/ , protože tu ona ztratila…

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *