Usnadněte si práci! Multicar vám pomůže

Úklid a péče o vnější prostory mohou být náročné, a to nejen na čas. Kromě času, který úklidu musíme věnovat, je také zapotřebí vhodné vybavení. Výhodou takového kvalitního vybavení je, že nám práci může i usnadnit. A jedním ze strojů pro snadnější a pohodlnější úklid venkovních prostor jsou stroje značky Multicar.

Vše o značce Multicar

Multicar představuje německou značku venkovní a vnitřní úklidové techniky. Značka se může pochlubit dlouholetou působností, během níž získala bohaté zkušenosti v oboru. Původní společnost byla založena již před osmdesáti lety. Roku 1998 se však stala součástí firmy Hako Werke GmbH. Výrobní závod se nachází ve středním Německu, přesněji řečeno ve Waltershausenu. Společnost však nepůsobí pouze na německém trhu, ale svoje stroje vyváží do mnoha dalších zemí.

Značka Multicar se pyšní kvalitou a výkonností užitkových vozidel. Zájemcům poskytuje širokou nabídku kompaktních nosičů nástaveb a transportérů. V České republice, kde je vybavení značky Multicar známé jako klasická „multikára“, je tato značka dokonce absolutní jedničkou na trhu malých nosičů komunálních nástaveb.

A co vlastně nabízí?

Multicar nabízí široký sortiment venkovní a vnitřní úklidové techniky. Jedná se o německou značku kompaktních nosičů nástaveb a transportétů s dlouholetou tradicí. V závodu ve středním Německu probíhá výroba tří typových řad vozidel. Jedná se o vozidla řady Multicar M27 (kompaktní transportéry a nosiče nástaveb, vysoký přepravní výkon), M31 (kompaktní nosiče nástaveb a transportéry multifunkčnost) a o vozidla řady Multicar TREMO (transportéry a úzkorozchodné nosiče nástaveb, vysoký výkon a kompaktnost).

Multicar v České republice

Sháníte-li i vy stroje na úklid vnějších prostor a zaujala-li vás kvalita této značky, pak vás bude jistě také zajímat, kde v České republice můžete pořídit jejich stroje. Výhradním dovozcem lehkých užitkových vozidel je u nás od roku 2005 společnost Unikont Group s. r. o. Vybavení značky Multicar tak můžete vybírat na stránkách této společnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *