Nedovolte, aby se vašeho obličeje dotýkal znečištěný holicí strojek, náprava je snadná

Jde vám o hygienicky čisté holení za všech okolností? Pak se nespoléhejte na to, že by vám stačilo opláchnout strojek na holení vodou a uložit ho do obalu. Tím ve skutečnosti podporujete negativní jevy v podobě množení bakterií a potenciálních infekcí.

Pokud máte doma holicí strojek, pak jistě víte, že se o něj musíte pravidelně starat. Jestliže to totiž nebudete dělat, významně tím zkrátíte jeho životnost, a také riskujete nepříjemné onemocnění.

Co vám hrozí díky špinavému strojku

Ale pojďme se na vše podívat pěkně od začátku, když se holíte, je přirozené, že od strojku odpadávají kousky vlasů nebo kůže. Mnohem horší je to, že z nich mnoho zapadne do hlavice vašeho pomocníka.  A když se k nim navíc přidá i kožní maz či třeba pot, vše se přemění doslova v živný agar pro nejrůznější bakterie.

Většinou si myslíme, že opláchnutí hlavice pod teplou vodou bohatě postačí, ovšem nic nemůže být vzdálenějšího pravdě. Nevěříte? Bohužel je to tak, voda se totiž ani zdaleka nedostane všude. A co si s tím tedy počít? Vaším řešením je čistící kazeta Braun.

Hygiena za všech okolností

Hodí se samozřejmě jen pro strojky stejné značky. Pokud je však máte, pak budete mít o hygienicky čisté holení opravdu postaráno. Čisticí roztok totiž rozloží veškeré nečistoty, ochrání čepele a jako bonus vás potěší i svěží citrusovou vůní. A jak při čištění strojku postupovat?

Nejprve ho opláchněte vodou jako obvykle. Vzápětí ji ovšem důkladně oklepejte nebo ještě lépe otřete. Jestliže to neprovedete, pak se může čisticí roztok příliš naředit a celý proces nebude fungovat tak, jak by měl. Následně přijde na řadu Braun čistící kazeta. Vložte do ní hlavici holicího strojku a několik minut počkejte. Vše bude perfektně hygienické. A kde si ji pořídit? Vyzkoušejte Woldoshop.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *