Posilte své zdraví díky prospěšným vitamínům

Na naši imunitu má pozitivní vliv celá řada faktorů. Jedním z těch nejdůležitějších je však příjem těch správných vitamínů a minerálů, přičemž minerály jsou rozhodně důležitější.

Největší probléme představuje hladina látek vitamin D3 K2, jež se zejména během zimy doplňují velmi špatně. Ovoce totiž není v tak zralém stavu, jak by bylo třeba vitamín D, který získává ze slunce, je vzhledem k venkovním panujícím podmínkám také nedostatkovým zbožím.  A co tedy s tím? Bohužel je nutné vsadit na doplnění z externích zdrojů.

Není vitamín jako vitamín

Pokud si ovšem budete vybírat ideální přípravek pro posílení své imunity, dbejte na to, jaký druh vitamínu se v jeho složení nachází. Například vitamin D3 K2 kapky má rozhodně lepší parametry, než obdobný přípravek, který nese pouze označení vitamínů bez onoho přídavného číselného označení. A proč tomu tak je?

Jen samotný vitamín D nestačí

Mezi jednu z nejlepších forem tohoto vitamínu se rozhodně počítá vitamín D3. V těle se podílí na produkci proteinů, které mají značný přínos pro naše zdraví. Aby však mohl správně fungovat, je potřeba také ten správný „aktivátor.“ A v tomto případě jde o vitamín K.

Hledejte výrobky se správným složením

Právě tato forma je totiž označována za nejčistší a nejaktivnější formu vitamínu K a v našem těle tedy velmi rychle začíná účinkovat, protože se organismus nemusí zdržovat s jejím pracným vstřebáváním. A ve hře je také delší poločas rozpadu v těle, jež zaručuje delší využitelnost tohoto vitamínu.

A kde si oba vitamíny v té správné variantě dopřát? Vyzkoušejte vitamín D3 K2 MK7 kapky od německé společnosti Kappa Bioscience. Vysoká kvalita je garantována, stejně jako snadné užívání. Za výhodnou cenu a s rychlým doručením je pořídíte ve specializovaném e-shopu Woldoshop.cz.

Zdroj obrazové přílohy: web inzerenta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *