Objevte saunu budoucnosti, objevte saunu S1 od společnosti Klafs

Současným trendem v oboru wellness je snaha o začlenění relaxačních produktů přímo do obytné části domu či bytu. Ne vždy, je však pro to dostatek místa.

Zcela nová sauna S1 je unikání a převratný produkt, který je vhodný nejen do rodinných domů, ale i do malých bytů či kanceláří.

Tato jedinečná vysouvací sauna, vyvinutá profesionálními vývojáři německé společnosti Klafs, má hloubku pouhých 60cm. Stačí však zmáčknout jediné tlačítko a ze sauny, která není o nic větší než obyčejná šatní skříň, se elegantně stane plnohodnotná sauna s hloubkou 160cm, která nabízí spoustu prostoru k vašemu odpočinku.

Tento inovativní systém funguje na principu elektronicky ovládaného vysouvání sauny v před. Jedinečná technologie EMOVE zajištuje plynulý a jemný pohyb. Po stisknutí tlačítka stačí sauně S1 pouhých 21 sekund a je připravena k nahřívání.

Vnější obložení můžete volit z několika druhů. Vybrat si můžete nejenom klasickou dřevěnou saunu s proskleným vstupem- pokud chcete, aby sauna nebyla ve vašem interiéru ničím nápadná, stačí jen vybrat bíle obložení s dveřmi se zrcadlovým sklem a sauna bude působit jako původní součást interiéru.

Velkou výhodou je i nenáročnost z hlediska volby podlahy. Sauna bez dna se umístí přímo na vaši podlahu, jedinou podmínkou je, že podlaha musí být zpevněná a omyvatelná. Kamna jsou umístěna na straně sauny, teplo z nich vycházející míří vzhůru a díky tomu nejsou kladeny na podlahu velké nároky na snášenlivost tepla.

Sauna S1 se díky svým unikátním vlastnostem stane přímou součástí moderního interiéru vašeho bytu a relaxaci budete mít opravdu na dosah.

Sauna S1- vejde se jednoduše kamkoliv.

Zdroj: www.AquamarineSpa.cz

aquamarinespa-2015-10-1b

2 komentáře: „Objevte saunu budoucnosti, objevte saunu S1 od společnosti Klafs

  • 29.7.2020 (0:48)
    Trvalý odkaz

    O něčem takovém slyším poprvé, nicméně nápad je to bezesporu zajímavý. My poslední dobou také uvažujeme nad tím, že bychom si domů nějakou saunu pořídili. Tady v okolí bohužel žádné místo, kam by se dalo zajít do sauny nemáme. Už jsem se dokonce i dívala po nějakých domácích saunách a asi nejvíc se mi zamlouvají ty od http://dyntar.cz/ Líbí se mi na nich hlavně to, že se jedná o tradiční českou výrobu. 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *