Podpořte organismus na podzim správnými doplňky stravy

Přestože máte vyvážený jídelníček, nemusí nutně obsahovat všechny potřebné živiny a mikroživiny. Potravinové doplňky takové mezery dokážou dokonale vyplnit. Některé produkty zvyšují energetický výkon a urychlují regeneraci, jiné podporují růst a vývoj, ostatní zase přispívají k dobré funkci imunitního systému.

Pokud hledáte doplňky stravy, na které je vhodné zaměřit se na podzim, potom se zajímejte o Betavid, Extra C s postupným uvolňováním, Zinek forte a Vitamin D3. Doplňte vitamíny a minerály s výrobcem Naturvita.

Betavid

Podzimní únava se podepíše i na očích. Pracujete dlouhé hodiny na počítači? Sledujete často televizor? V takovém případě by vás měl zajímat Betavid, který má v sobě světlík lékařský, anthokyanosidy a beta karoten. Světlík lékařský podporuje funkci sítnice, takže i unavené oči budou dobře vidět. Anthokyanosidy mají zase antioxidační účinky a ochrání buňky i tkáně před škodlivými radikály. Beta karotenem zase podporuje správné vidění za šera. Betavid si kupte, protože ho oceníte i při řízení a dalších situacích, kdy jsou oči namáhané.

Extra C s postupným uvolňováním

S podzimním obdobím přichází i nachlazení, chřipky a další onemocnění. Extra C s postupným uvolňováním je tedy nezbytným potravinovým doplňkem. Účinek je trvalejší, přičemž jedna kapsle uvolňuje vitamín C do těla po dobu minimálně osmi hodin. Kupte si Extra C s postupným uvolňováním, které zajišťuje normální energetický metabolismus a snižuje únavu i vyčerpání. Sbohem podzimní únavo.

Zinek forte

V lidském těle je potřebný taktéž zinek. Jestliže máte problém s vlasy, nehty, pokožkou, případně kostmi, Zinek forte je ideální volbou. Podporuje navíc harmonizaci hladiny testosteronu a pomáhá k normální plodnosti. Pokud si koupíte Zinek forte, tak ten obsahuje i důležitý vitamín B6 pro správnou hormonální aktivitu.

Vitamín D3

Pokud má organismus dobře zpracovávat příjem vápníku a fosforu z potravin, potřebuje k tomu vitamín D3. Stejně tak doplněk stravy Vitamín D3 podporuje obnovu a normální dělení buněk, ale také má vliv na imunitní systém. Zejména ve vyšším věku je důležité tento vitamín doplňovat skrze potravinový doplněk. Kupte si vitamín D3 v e-shopu Gigalekarna.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *