Pusťte se do ketodiety s šikovným pomocníkem v podobě MCT oleje

Rozhodli jste se také shodit nějaká ta přebytečná kila, ale nejste si jistí, kde a jak začít? Modlou posledních let je rozhodně ketodieta, která využívá zcela přirozené schopnosti našeho těla spalovat tuk.

Ovšem musíme mu k tomu dát ty správné podmínky. A jaké to jsou? Pamatujte si, že naše svaly, mozek a další orgány si vždy vybírají tu nejjednodušeji dostupnou energii – tak jim velí příroda a v běžné situaci je to zcela správně. Co však udělat pro to, aby si místo rychlých cukrů z jídla vybraly naše tukové zásoby?

Soustřeďte se na vyřazení sacharidů

Nestačí jen přestat s konzumací sladkých limonád a nejrůznějších sladkostí. Ve skutečnosti musíte vyřadit téměř všechny zdroje sacharidů. Tedy například přílohy, pečivo, škrobovitou zeleninu, ovoce a apod.  A co vám tedy v jídelníčku zbude?

Především hodnotné bílkoviny z masa a mléčných produktů, zelenina a prospěšné tuky. Mezi takové se řadí i olej MCT. Na trhu najdeme celou řadu druhů, které do svého nového jídelníčku můžeme zařadit. A čím se řídit? Především obsahem prospěšných látek. Chuť totiž důležitá není, protože je během procesu výroby šikovně odstraněna.

Kokosový olej v MCT úpravě a jeho výhody

Pro olej MCT ketóza představuje jednu z velkých oblastí, kde je v současné době používán. Skvěle totiž přispívá k vyváženě sestavenému jídelníčku. Jde rovněž o okamžitý zdroj energie, který napomáhá i rychlejšími metabolismu. A jako bonus také navozuje pocit sytosti a podporuje absorpci živin, důležitých pro náš mozek.

Obsahuje jen to nejlepší, protože se z běžného oleje získává extrakcí. A nejinak je to i u toho kokosového. Také podporuje tvorbu ketonů a lze ho využít v mnoha receptech. a kde si ho výhodně pořídit? Vyzkoušejte Woldoshop.cz, kde ho navíc balí i do po všech stránkách vyhovujících neprůhledných nádob.

Zdroj obrazové přílohy: web inzerenta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *