Nemovitostní a energetický fond Rusňákovy investiční společnosti DRFG

David Rusňák, brněnský podnikatel a moravský patriot a vizionář, založil Investiční skupinu DRFG již v roce 2011. Od té doby bez diskuze tato společnost neustále roste a rozvíjí se. Velmi žádané jsou i jeho fondy a dluhopisy, na které jsou také skvělé recenze. Nemovitostní fond Czech Real Estate Investment Fund se zaměřuje na přímou držbu komerčních nemovitostí na území České republiky. Lichtenštejnský realitní fond tak investuje výlučně do nemovitostních aktiv na našem území. Společnost přesně ví, co dělá. Investiční společnost DRFG si můžete ověřit i v diskuzích a recenzích.

Energetický fond DRFG

Energetický fond CZECH ENERGY & INFRASTRUCTURE FUND se zaměřuje zejména na investice do výroben elektrické energie z obnovitelných zdrojů a infrastruktury v oblasti energetiky a telekomunikací na území ČR. Recenze na energetický fond jsou už od začátku jeho založení velmi pozitivní a je o něj velký zájem. Investiční společnost DRFG dále zhodnocuje český kapitál na našem trhu prostřednictvím investic do nemovitostí, telekomunikací, finančních služeb, retailu a energií. Zde se orientuje hlavně na solární a větrné elektrárny, ve kterých vidí velkou budoucnost. Investiční filozofií DRFG je upřednostňovat investice v lukrativních lokalitách a blízkých oborech. Cílem je získat ve svých projektech významný rozhodovací podíl a moci je rozvíjet a zhodnocovat.

Nadace DRFG

Další velmi viditelnou činností této společnosti je pomoc potřebným. I v období prosperity společnost DRFG nezapomíná na lidi, kteří jsou v nouzi a potřebují naši pomoc. Podporuje řadu sociálních, kulturních a sportovních projektů. Nadace DRFG má široký záběr a pomáhá v mnoha oblastech. Podnikání není jen byznys, má i lidskou stránku a široký společenský rozměr. Zlepšuje vzhled veřejného prostoru svou futuristickou architekturou, sbírkou moderního umění, módou a vynikající středoevropskou gastronomií. Rozmanité podpůrné aktivity sjednocené a mezinárodně ukotvené v Nadaci DRFG tak ukazují tuto společnost v mnohem širším měřítku i zorném úhlu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *