Vše pro vaši ložnici a jak to správně vybrat

Místo pro spánek patří k těm nejdůležitějším v celém domě. Koneckonců – trávíme zde přibližně třetinu svého života. Měli bychom ho tedy vybavit správně. Jak však vybrat ty správné kousky?

Podívejte se, jaké výhody a nevýhody vám může běžný nábytek  do ložnice nabídnout a jak je změnit ve váš prospěch.

Když se řekne kvalitní postel

Co by měla mít? Pohodlný rošt? Nádherně měkkou matraci? Jedinečný vzhled? Samozřejmě, a také by měla umožňovat ničím nerušený přístup do prostor pod sebou. Není totiž nic horšího, než když z donucení spíte nad vrstvou prachu a špíny, které nelze vyčistit bez toho, abyste tento inkriminovaný kus nábytku s vynaložením značné síly přesunuli někam jinam.  A myslete také na úložné prostory. Pod postele tak můžete umístit šikovné boxy anebo vsadit na ty integrované – samozřejmě s dobrým odvětráváním. Nikdo totiž nechce dýchat zatuchlinu apod.

Jak je to s výběrem matrací

O jejich tvrdosti a materiálu si nakonec musí rozhodnout každý sám, a to nejlépe prostřednictvím jejich vyzkoušení třeba v prodejně. My vám doporučíme, jaký typ matrace si vybrat, pokud spíte na manželské posteli. Nabízí se samozřejmě klasické velké matrace, ovšem ty bývají dražší a často přenášejí pohyb druhé osoby, což má ke klidnému spánku daleko.

Lepší bude vsadit na dva samostatné kusy. A pokud by vám vadila mezera mezi nimi, překryjte je tzv. topperem. To je vlastně pohodlná tenká matrace, známá třeba z tzv. amerických postelí. Ke komfortu přispívá skutečně maximálně, a navíc není drahá.

Kde si svůj nový nábytek pořídit

I když jsou všechny prodejny aktuálně zavřené, nezoufejte. Využijte praktický e-shop, který pro vás připravila Jitona-ostrava.cz. A proč nakoupit právě zde? Tito specialisté nabízí dlouholeté zkušenosti nejenom v nábytkářském průmyslu. Specializují se na kvalitně provedený nábytek, a to včetně postelí, luxusních ložnic, doplňkových komod a skříní či nestandardního nábytku na míru. Najdete tu vždy ty nejkvalitnější materiály, jdoucí ruku v ruce s nejmodernějšími řemeslnými postupy. Prioritou je pak vždy dokonalost provedení doslova v každém detailu. Přesvědčte se sami na stránkách  Jitona-ostrava.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *