Stavba studny potřebuje hydrogeologický posudek – a tím to teprve začíná

Studna u domu se v posledních letech stává trendem. Může za to celá řada faktorů – od vyšších cen za vodu a stále častějších období sucha, až po prostou touhu, bydlet maximálně soběstačně a bez závislosti na okolí.

Určitě si však nemůžete takovou stavbu vytvořit, kdekoliv vás napadne. Podle platné legislativy jsou studny vždy považovány za tzv. vodní díla, takže se jejich realizace neobejde bez poměrně rozsáhlé dokumentace.

Od projektu až po legalizaci studny

Začít je třeba již zmíněným  hydrogeologickým posudkem, na což navazuje i vyhledání vhodného zdroje vody a vyřízení nezbytných formalit a povolení. A právě na takové „úřednické kolečko“ okolo domácí studny se přímo specializuje autorizovaná vodohospodářská projekční kancelář Zakra s.r.o.

Její vyškolení odborníci si poradí se vším, včetně aktuálně oblíbených pasport studen nebo legalizací již starších, ovšem dosud plně funkčních staveb. To se často stává, pokud se rozhodnete rekonstruovat nemovitost např. po rodičích a chcete mít všechno, jak se říká, ťip ťop.

I studnu lze vyřídit kompletně on-line. Nevěříte?

Opravdu, až do zahájení prvních stavebních prací vůbec nemusíte opustit pohodlí svého domova. Projektanti od Zakra s.r.o. totiž umí komunikovat on-line a sami si seženou veškeré potřebné podklady (vedení inženýrských sítí apod.). Na vás tedy je pouze zadání projektu a výběr nejvhodnějšího řešení z těch, která vám budou nabídnuta.

Nemusíte se bát – první konzultace je zcela zdarma a nezávazná. Kromě nejrůznějších doporučení obdržíte i  neměnnou cenovou nabídku. Cena je od začátku pevně stanovená, nemusíte se bát dodatečných vícenákladů.

Zakra si zakládá rovněž na rychlosti, spolehlivosti a dodržování termínů. Na vaší zakázce začne díky širokému týmu projektantů někdo pracovat prakticky okamžitě. Domluvit si můžete i vyřízení veškerých formalit u příslušných úřadů. Pokud se však rozhodnete vše vzít do svých rukou, nemusíte se bát neúspěchu. V případě jakýchkoliv připomínek je Zakra zapracuje zcela zdarma a prakticky obratem. Zadejte si poptávku na Zakra.cz a uvidíte sami.

studna
Stavba studny potřebuje hydrogeologický posudek – a tím to teprve začíná

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *