Výhody dutého vlákna ve vaší ložnici

Nejste si jistí, jakou přikrývku do ložnice vybrat? Nevyznáte se v široké nabídce materiálů, velikostí a druhů? Jedno univerzální doporučení neexistuje, přesto však lze narazit na řešení, která budou vyhovovat většině z nás.

Máme na mysli duté vlákno, které v posledních letech vzalo trh s ložnicemi doslova útokem. I když jde o umělý materiál, ty přírodní v mnoha ohledech předčí. A pokud se navíc rozhodnete pro jeho kombinaci s bavlnou, budete těžit ze všech výhod najednou.

Chladnější i teplejší období si žádají pečlivý výběr

Ne vždy musí být deky a polštáře pro zimní měsíce naducané a tlusté. Hřejivost vám nezaručí vyšší vrstva materiálu, ale mnohem spíše jeho prodyšnost a schopnost dobře akumulovat teplo. Mikrovlákno zvládne obojí, a navíc je lehké a nadýchané.

Pro léto stačí v pokrývce jen minimální vrstva dutého vlákna. Dokáže regulovat pocení, vlhkost odvádí pryč od těla a postará se o váš klidný a ničím nerušený spánek. V případě potřeby lze pak přikrývky z dutého vlákna prát na 40 °C.

Když chcete opravdový luxus

Přikrývky a polštáře příjemné i na dotek volte tak, aby jejich svrchní vrstvu tvořila kvalitní bavlna. Omezíte tak klouzání povlaku na polštáři i peřině a celkový komfort posunete ještě o několik tříd výše. A nemusíte se bát – na údržbu jsou tyto modely nenáročné úplně stejně.

Zpestřete si pobyt v ložnici milými vzkazy

Ale nejenom praktičností živ je člověk. Občas neuškodí si den zpříjemnit i nějakou drobnou radůstkou. Mezi ty nápadité patří například polštářek Miluji tě miláčku, od paty až k čumáčku. Nebo byste raději úderné Pro fotbal a pro ženu, do pekla se poženu či poněkud dvojznačný vzkaz Jsem rybář s nejdelším prutem? Tyhle všechny a ještě mnohé další najdete v e-shopu Proloznici.cz. Jde o českou výrobu, zaměřenou na použití vysoce kvalitních materiálů. Okouzlí vás i sytost barev a příjemné ceny. Vyzkoušejte a uvidíte.

Výhody dutého vlákna ve vaší ložnici

Jeden myslel na “Výhody dutého vlákna ve vaší ložnici

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *