Vybavte svou firmu kvalitním nářadím Yato

Máte autodílnu nebo stavební firmu? Pak vám v ní nesmí chybět žádné nářadí Yato. Firma specializující se na gola sady, elektrické nářadí, vybavení autodílen, ochranné pomůcky a další produkty, vám nabízí velmi praktické a kvalitní pomocníky pro vaši každodenní práci. V nabídce naleznete vše potřebné pro vaši firmu, dům i zahradu. Vhod vám může přijít i ruční nářadí, které využijete na doma i v dílně.

Vybavení autodílen Yato

V internetovém obchode shop-naradi.cz zakoupíte kompletní vybavení autodílen Yato. V nabídce naleznete pojízdné skříňky, kladky, klíče na kola a nářadí, vše potřebné na opravu motorů, šrouby, stahováky, svěrky, sady na výměnu oleje, ale také zvedáky, stahováky a celou řadu dalšího nářadí.

Pneumatické nářadí

Na své si přijdou i kutilové, pro které je pneumatické nářadí velmi potřebné. Pomocí stlačeného vzduchu můžete opravovat či tvořit podle libosti. V nabídce naleznete brusky, nastřelovače hřebíků, lakovací pistole, nejrůznější sešívačky, pistole nejen na nafukování pneumatik a v neposlední řadě pneumatické rázové utahováky. K dispozici je i příslušenství pro pneumatické nářadí.

Stavební nářadí

Pro svou stavební firmu jistě využijete široký sortiment nářadí Yato. V nabídce naleznete elektrické kladkostroje, prodlužovací šňůry, hladítka, stěrky, lžíce, nářadí pro obkladače, špachtle, nejrůznější štětce a válečky. K dispozici jsou i míchačky, řezačky obkladů Yato a další.

Proč nakoupit v shop-nářadí.cz

Internetový obchod shop-nářadí.cz nabízí širokou škálu zboží značky Yato. Vyškolení profesionálové vám s nákupem a výběrem jednotlivých produktů rádi pomohou. Zboží vám je doručeno do 24 hodin od podání objednávky. Vybrané zboží si můžete vyzvednout osobně, na pobočkách Heurekapoint nebo vám je doručeno. Zboží je zasíláno i na Slovensko a dalších států Evropské Unie. Vybavte si svou dílnu, garáž či provozovnu během pár hodin kvalitními stroji a nářadím, se kterým se vám bude dobře pracovat.

Kvalitní nářadí, jako je značka Yato, je důležité pro správné a kvalitní odvedení práce pro vašeho zákazníka. Spokojený zákazník vás doporučí dále, čímž získáte řadu nových zakázek.

3 komentáře: „Vybavte svou firmu kvalitním nářadím Yato

 • 24.4.2020 (11:23)
  Trvalý odkaz

  Mockrát díky za tip. 🙂 Brzy se chystám zařizovat si takovou menší dílnu a také bych do ní nějaké nářadí potřeboval. Ruční nářadí naštěstí mám, chybí mi spíš to elektrické. Zatím to vidím tak, že asi zkusím objednat elektrické nářadí online. Už jsem se díval po různých obchodech a docela se mi zamlouvá třeba tento: https://www.elimstore.eu/cz/

  Reagovat
 • 22.7.2020 (8:58)
  Trvalý odkaz

  Velice dobrý článek, určitě se v nějakých oblastech nechám inspirovat, například stavební nářadí by se nám na chalupu, kterou se chystáme na podzim rekonstruovat, určitě hodilo 🙂 Naopak pneumatické nářadí asi potřeba nebude, protože jsem věrný svému pneuservisu https://www.pneuok.cz/ , kde jednak kupuji ale i přezouvám všechna naše auta z letních na zimní pneu 😉

  Reagovat
 • 25.7.2020 (12:53)
  Trvalý odkaz

  Značku Yato neznám. Já mám v dílně aku nářadí od ryobi a koupil jsem si i ryobi nářadí pro zahradu z https://www.naradinazahradu.cz/ . Mám všechno od jedné značky kvůli baterkám, abych jich nemusel mít víc. Ryobi je sice dražší značka nářadí, ale za to kvalitní. Každý den s nějakým pracuji, takže u mě opravdu jen tak neleží.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *