Hledáte práci? Pomůže vám s tím 123jobs Media

Dnes hledáme na internetu úplně všechno – od nového nábytku až po partnera. Není tedy divu, že se ani tak důležitý krok jako je právě poptávka práce neobejde bez tohoto důležitého média. Aby však šlo o proces maximálně efektivní, musíte vsadit na ty správné „kanály.“

Pokud hledáte skvělého pomocníka pro výběr nové práce, nebojte s spolehnout právě na služby portálů, provozovaných společností 123jobsmedia.cz. Nejspíš už je znáte, jde o takové stálice jako Abecedaprace.cz a 123jobs.cz. A proč vsadit právě na ně?

Funkční detaily pro vaši spokojenost

Odpověď najdete ve stylu, jakým jsou jednotlivé portály vedené. Například inzerce práce zdarma je vždy dostupná (pro podnikatele OSVČ, nezisková a školská zařízení). Na stránkách Abeceda práce se průběžně aktualizují počty volných pozic a spolehnout se můžete i na cenné rady a tipy do začátku, které pro vás píší zkušení odborníci.

Ale nejde jen o prostředek, určený pro osoby bez zaměstnání. Stejně kvalitní prostředí tu najdou i zaměstnavatelé, kteří se naopak snaží nějaké nové síly do svého podniku přilákat. Ať už uvažujete o změně své práce nebo jen hledáte tu správnou brigádu, díky 123jobs Media a jejich portálům si určitě vyberete.

Na starý inzerát určitě odpovídat nebudete

Navíc jsou všechny pracovní nabídky napříč portfoliem zaměstnavateli průběžně aktualizovány a kontrolovány. Nemusíte tedy vynakládat síly na nabídku, která je již ve skutečnosti několik měsíců neplatná. Vybrat si lze jak ze zaměstnání na hlavní poměr, tak i částečné úvazky či brigády či práci na přechodnou dobu.

K mání jsou inzeráty nejenom od běžných firem, ale také také od personálních agentur a státních institucí. A všechny nabízené pozice najdete také v největších internetových vyhledávačích práce (Jobsi.cz, Žirafa.cz) nebo na sociálních sítích. Žádná vysněná pracovní pozice vám tak už neunikne. Více se dozvíte na stránkách 123jobsmedia.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *