Bydlet v Praze ve svém? Byty u parku nabízí posledních pět volných jednotek!

Praha je cílem všech, co mají své sny a chtějí si je splnit. Metropole přináší nejlepší pracovní příležitosti, není tedy divu, že je o stěhování do hlavního města takový zájem. Najít správné bydlení bývá komplikované, naštěstí se v současnosti nabízí posledních pět volných jednotek v rezidenčním projektu Byty u parku v oblasti horního Žižkova. Jedinečná šance pro všechny, kdo chtějí bydlet v samotném centru dění a mít po ruce vše, co potřebují. Proč se rozhodnout právě pro byt zde?

Koncept metropolitního bydlení

Komfort velkoměsta spojený se zelení? Přesně to platí pro projekt Byty u parku, za kterým stojí stavební společnost Metrostav Development. Koupit byt v Praze na Žižkově nikdy nebylo snazší, jedná se totiž o dokončené objekty, které čekají na své nové majitele. V rámci posledních volných jednotek jsou byty o dispozičním řešení 1+kk, 3+kk a 4+kk, ze kterých je překrásný výhled do blízké zeleně parku Židovské pece. Volné byty mají terasu, lodžii nebo předzahrádku.

Vynikající dopravní spojení

Lokalita horního Žižkova má výtečné propojení s ostatními částmi metropole. Bytové domy stojící podél ulice Malešická jsou nedaleko autobusových zastávek, ze kterých se lze během několika minut dostat na linky metra. Žižkov vyniká veškerou moderní infrastrukturou, k tomu nechybí sociální a občanská vybavenost pro pohodlný život. Problémem nejsou školy nebo školky, zájmové kluby či obchodní příležitosti, banka nebo pošta se nacházejí v dosahu.

Bydlet v Praze ve svém? Byty u parku nabízí posledních pět volných jednotek!
Bydlet v Praze ve svém? Byty u parku nabízí posledních pět volných jednotek!

Město i zeleň

Žižkov propojuje možnost žít ve velkoměstě a současně si užívat volnočasových aktivit v zeleni. Na domy navazuje park Židovské pece, k procházkám a jízdám na kole láká též lesopark Vítkov. Ve všech parcích se nachází dětská hřiště s prolézačkami nebo sportoviště pro kolektivní sporty. Ale své si najdou též milovníci kultury, protože třetí pražská část je známá svými divadly, hudebními scénami nebo ikonickým kinem Aero, kde se promítá nezávislá a artová tvorba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *