Ovládejte svá vrata do dvora či garáže moderně a bez námahy

Řada domácností už praktičnost tohoto postupu odhalila – automatické otevírání brány má totiž řadu výhod a jen jednu nevýhodu. Ta je ovšem docela podstatná – za všech okolností u sebe musíte mít speciální krabičku, která se o vše postará.

Pokud na ni zapomenete, nezbude vám, než pěkně postaru vystoupit a otevřít ručně. Ovšem společnost Enespo, odborník na ploty a brány, se snaží právě tuto oblast našeho života změnit k lepšímu.

Správa přes PC i GSM klíč

Mnohem modernější jsou totiž posuvné brány napojené na váš mobilní telefon. Na takovou bránu si pak stačí jen „zavolat“ a ona se sama otevře. A totéž platí i pro všechna ostatní zařízení. Navíc můžete dát přístup i komukoliv jinému.

Například větším firmám nebo hotelům se bude hodit správa uživatelů přes PC, kdy zvoleným osobám jednoduše umožníte celý systém užívat (či je naopak tohoto privilegia zbavíte). Vše je opravdu snadné a zvládne to i průměrný uživatel.

Vyzdobte si svůj dvůr šikovnými ploty

Ovšem brány jen stěží mohou stát samostatně, a pokud se je pokusíte zasadit do svého starého plotu, pak zjistíte, že celkový dojem není právě nejlepší. A co si tedy počít? Slaďte je s pečlivě zvoleným plotem. Chtějte kvalitní pozinkované kousky, jejichž náklady na údržbu jsou opravdu minimální. Obstojí dokonce i vedle rušných cest nebo v jinak problematickém prostředí, a natřít je můžete až tehdy, kdy budete chtít jednoduše změnit jejich vizáž.

Vhodné je řešení na míru

Enespo vám přináší celou paletu barev i množství velikostí, takže si snadno vyberete výrobek podle svého gusta. A pokud chcete, aby všechno přesně zapadlo na své místo, pak si nechte řešení vyrobit přímo na míru. Určitě oceníte, jak skvěle do vašeho stávajícího pozemku zapadne.

A chcete-li si usnadnit také přístup do garáže, pak vsaďte i na praktická sekční garážová vrata. Více se o všem výrobcích dozvíte na stránkách enespo.cz.

Jeden myslel na “Ovládejte svá vrata do dvora či garáže moderně a bez námahy

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *