Přemýšlíte o změně kariéry? Zakotvěte v účetnictví

Ze svého okolí jistě znáte stesky, které odkazují na nedostatečnou poptávku pracovního trhu, případně na nízké platy. Ovšem obojí platí jen v případě, že opravdu nemáte co nabídnout. Naopak pokud se rozhodnete vyjít svému štěstí trochu vstříc, budete příjemně překvapení tím, jak rychle váš život nabere nový směr.

Skvělým příkladem je třeba rekvalifikační kurz účetnictví. O dobré účetní je totiž dnes rozhodně zájem. A to jak na hlavní pracovní poměr, tak třeba i na přivýdělek. Nemůžete ve svém okolí najít vhodnou brigádu? Obstarejte si ji sami.

Počítat můžete i z pohodlí domova

Je to přesně tak. Divili byste se, kolik dobrých účetních obsluhuje své klienty až večer, po své standardní práci. Mnohé to pojímají jen jako brigádu, ale řada z nic se také tímto bezpečným způsobem připravuje na přechod do soukromé podnikatelské sféry, případně na pozici hlavní účetní ve firmě.

A na počátku všeho stál jen jeden rekvalifikační kurz. Ale ne obyčejný. Nýbrž vedený skutečnými specialisty v oboru – Orange Academy. Jde o jeden z mála konceptů, nabízejících kurzy v časech, které si můžete dovolit i při zaměstnání – tedy zpravidla odpoledne nebo o víkendu.

Pokud vás zaujmou třeba rekvalifikační kurzy Plzeň, pak se můžete těšit na příjemné prostředí  tříhvězdičkového hotelu Victoria, známého třeba svou skvělou kuchyní. A plnohodnotným komfortem v létě i v zimě.

Jak celý kurz probíhá

Těšit se lze na praktický výklad i množství názorných příkladů. Setkáte se tím, co běžně uplatníte v praxi. A pro zájemce je k dispozici také celá řada materiálů pro domácí procvičování probrané látky. Kurzy jsou vedeny v menších skupinkách  a kladou důraz na individuální pochopení látky u každého účastníka.

Na závěr (po úspěšném absolvování) obdržíte také osvědčení o rekvalifikaci, a to s příslušným  akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR. Potěší úplné začátečníky i ty, kteří si chtějí již získané znalosti trochu osvěžit – třeba po opětovném návratu do práce. Více informací získáte na stránkách OrangeAcademy.cz. A mimochodem – kurzy probíhají po celé ČR.

Jeden myslel na “Přemýšlíte o změně kariéry? Zakotvěte v účetnictví

  • 24.10.2020 (20:11)
    Trvalý odkaz

    Podle mě je v dnešní době potřeba, abychom se každý věnovali oboru, který nás baví. Já jsem už na škole věděla, že práce s čísly moje hobby nebude. Po večerech jsem se trápila s matematikou a proto i při vstupu do vlastního podnikání jsem si najmula profesionály na účetnictví z https://ekp.cz/cz/sluzby/ucetnictvi

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *