Když komfort občanům, tak rozhodně na míru

Rádi byste atmosféru ve své obci či městě oživili? Mnohdy stačí i drobné zvelebení veřejných prostor a spokojenost obyvatel začne atakovat nejvyšší příčky. Dobrým příkladem je například autobusová zastávka.

Ano, vždyť právě výroba autobusových zastávek je nedílnou součástí kvalitně sestaveného městského mobiliáře. Ale aby bylo všechno naprosto dokonalé, jděte při jejich výběru tam, kde vše maximálně přizpůsobují trendům moderní doby a vycházejí vstříc oprávněným požadavkům, jež s sebou komfort pro cestující bezpochyby přináší.

Jednotné zázemí není překážkou

Dnes už se nová městská infrastruktura od základů prakticky neplánuje. Vždy je nutné zasadit nové prvky – parkové lavičky, odpadkové koše, ale i zástavky – do již stávajícího konceptu. Musí se umět přizpůsobit na míru, a to co do velikosti i vzhledu.

A co pro realizaci zastávky potřebujete? U specialistů od REXsro.cz skoro nic. Stačí mít k dispozici pouze přehledný výkres nebo alespoň fotografii stavby, jež se vašim představám co nejvíce blíží. Na původní ocelovou konstrukci s vysokou odolností vůči počasí i nárazu, lze podle požadavků dodat vitrínu, kalené sklo i polykarbonát. Vybrat si můžete z nabízených řešení nebo poskytnout plánovaný rozpočet a nechat si tu nejvhodnější variantu jednoduše doporučit.

Zastávky, které mají více než jedno využití

>Možná vás do až doteď nenapadlo, ale tento praktický městský mobiliář lze využít i jako esteticky přívětivé kuřárny, v nichž jsou jejich uživatelé chráněni před deštěm, aniž by své okolí obtěžovali nepříjemným a páchnoucím kouřem.

Součástí kompletní dodávky autobusových zastávek od REXsro.cz je samozřejmě i jejich montáž. Stačí jen zadat objednávku a moderní design, jdoucí ruku v ruce s odolnou konstrukcí, může vaši obci či město zdobit v rekordně krátké lhůtě. Od vás už nic dalšího vyžadováno není. Spokojenost občanů však bude dozajista zaručena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *