PROČ je pro firemní kulturu důležité oblečení

Firemní kultura je důležitým faktorem výkonů každé organizace, která se projevuje svým typickým způsobem.

Jak firemní kultura vzniká?

Firemní kulturu a její vznik ovlivňuje celá řada vnitřních i vnějších faktorů. Tím nejsilnějším faktorem je způsob jednání a příklad vedení manažerů. Tyto osoby, ať už  vědomky či nevědomky, působí pro zaměstnance jako vzor. Součástí firemní kultury jsou vztahy k zákazníkům, dodavatelům a vnějšímu prostředí, vztahy mezi zaměstnanci a podřízených s nadřízenými, loajalita zaměstnanců k firmě a také například dress code.

Firemní oblečení je jedním z faktorů firemní kultury

Uniforma, kterou nosí zaměstnanci přicházející do styku se zákazníkem, ji používají s cílem posílit povědomí o firmě. Uniforma by měla být zajímavá, z kvalitního materiálu, aby se v ní zaměstnanec cítil dobře. Pak vyvolává dobrý dojem i na zákazníka. Chcete-li i vy vhodné uniformy, vyberte si firmu, která vám poskytne nejvíce vzorků firemního, reklamního a týmového oblečení v ČR.  Měla by používat vlastní potisk a výšivku firemního loga, dodat vám reference významných společností.

Zvolte správnou uniformu i pro svou firmu

Kvalitní uniforma je základ, zaujme na první pohled. Dodavatelem je například firma Gekko, která na svých stránkách www.gekko.cz  umožňuje ověření skladových zásob. Firma je na trhu již od roku 1996 a poskytuje například velkoobchodní slevy, v nabídce má oblečení PRO FIRMU, SPORT i ZÁBAVU. Nechybí kolekce dámského, pánského i dětského oblečení. Firma Gekko nabízí i oblečení větších velikostí, vybrané artikly jsou až do velikosti 5 XL, díky tomu si vybere skutečně každá firma pro své zaměstnance to nejlepší. Velkoobchodní prodej pro pouze B2B. Prohlédnout si můžete e-katalogy a v nich si vybrat ze široké nabídky modelů a kolekcí.  Díky uniformám dostanete svou firmu do povědomí zákazníků stejně snadno, jako například pomocí dárkových předmětů s logem firmy.

3 komentáře: „PROČ je pro firemní kulturu důležité oblečení

 • 5.6.2020 (18:30)
  Trvalý odkaz

  Já jsem hrozně ráda, že pracuji v kanceláři, kde po mě nikdo nechce žádné speciální oblečení. Každý tam chodíme v tom, v čem se cítíme dobře. Já nosím nejčastěji džíny a triko. Na zimu jsem si koupila vlněné vesty z https://www.vlnenezbozi.cz/ , protože mi tam byla pořád zima a vesta je přeci jen pohodlnější než zimní bunda a zahřeje mě taky pěkně.

  Reagovat
 • 12.6.2020 (21:30)
  Trvalý odkaz

  Já mám nejraději oblečení, které již někdo měl nebo je málo nošené. A to jen z důvodu, protože nerada zamořuji svět dalším oblečením a proto si raději koupím někde něco po někom než z obchodu oblečení nové. Jeden takový eshop second hand jsem našla teď nedávno… Jedná se o http://onlinesekac.cz

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *