Čelní vysokozdvižný vozík Desta DVHM

Představujeme čelní vysokozdvižné vozíky Desta typové řady DVHM. Nabídka zahrnuje jak vysokozdvižné vozíky určené pro halový provoz, tak vozíky pro venkovní manipulaci vč. terénních strojů. V případě Vašeho zájmu Vám naftový vysokozdvižný vozík přestavíme na plyn (VZV s LPG pohonem).

Provádíme generální opravy VZV, a to v poměru 60-70% nových náhradních dílů. Profesionální tým zkušených mechaniků garantuje kvalitu vysokozdvižného vozíku, a proto Vám rádi nabídneme záruku 24 měsíců.

Se svými servisními vozy působíme po celé České republice a jsme připraveni Vám poskytnout komplexní servis. Záruční Desta servis provádíme do 24 hodin a pozáruční servis do 48 hodin od nahlášení závady.

Dodáváme náhradní desta díly originální i bazarové. Jsme smluvní partner DESTA SERVICE. Náhradní díly na VZV jsme schopni k Vám dopravit do 24 hodin.

VZV DVHM 3522 TXK

Vysokozdvižný vozík Desta DVHM 3522 TXK je velmi oblíbený, a to díky jeho jízdním a manipulačním vlastnostem. Jedná se o VZV s naftovým pohonem a zdvihem 3,5 tuny.

VZV DVHM 3222 TMK

Terénní vysokozdvih značky Desta, stroj s označením DVHM 3222 TMK má vyhřívanou kabinu, vylepšené řízení a brzdy. Disponuje nosností 3,2 tuny a má výborné manipulační vlastnosti. Je vhodný především pro práci v otevřeném terénu.

VZV DVHM 3222 TM

Finančně nejdostupnější varianta terénních vysokozdvižných vozíků Desta. Stroj s vytápěnou kabinou a nosností 3,2 tuny. Dieslový pohon, vzdušnicové pneumatiky, uzávěrka diferenciálu, redukce a vylepšené brzdy.

VZV DVHM 2522 LX, 3222 LX, 3522 LX

Vysokozdvižné vozíky značky Desta typové řady DVHM LX nabízíme ve třech varinatách podle nosnosti. VZV s nosností 2,5 tuny až po nosnost 3,5 tuny jsou po celkové GO, jsou výrazně levnější. Vozíky Desta dodáváme s 60-70% nových náhradních dílů. Garantujeme záruku 24 měsíců.

Nabízíme také přídavná zařízení pro vzv hydraulická i mechanická. Široký výběr (boční posuv, otočné zařízení, pozicionér vidlic, hydraulická lopata, radlice na sníh, montážní plošina, drapák na dřevo), dostupné ceny a montáž a seřízení přímo u Vás ve firmě.

Náhradní díly na vysokozdvižný vozík

Sháníte náhradní díly na vysokozdvižný vozík Desta? Chcete originální desta náhradní díl nebo bazarový? Disponujeme skladem náhradních dílů, které jsme schopni doručit do místa Vaší společnosti do 24 hodin po celé České republice. Pro poptávku náhradního dílu přejděte na stránku Servis a náhradní desta díly.

Záruční desta servis 24h/7

Potřebujete zajistit opravu či servis vysokozdvižného vozíku Desta? Specializujeme se na opravy a servis VZV Desta. Náš tým zkušených mechaniků je připraven Vám odstranit jakýkoli defekt na stroji. Působíme po celé České republice. Specializujeme se na prodej, opravy a servis VZV Desta typové řady DVHM. Vysokozdvižné vozíky Vám dodáváme s garancí záruky 24 měsíců. Působíme po celé České republice. Servis VZV a dodej náhradních desta dílů do 48 hodin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *