Regulace hazardu

Pravomocně bylo zrušeno již mnoho tisíc automatů. I nadále se však bojuje s omezením dalších provozoven. Provozovatelé platí nejen vyšší daně, ale mají i stanovenou povinnou zavírací dobu.

Sázky a hry na internetu

Peníze snadno získáte, ale také o ně jednoduše přijdete. Ano, hráči moc dobře na vlastní kůži poznali, co obnáší zábava s vkladem peněz. Na internetu se věnuje sázení více než čtvrtina dospělých lidí z naší země. Online casino hry mají hned několik předností, proto představují stále větší lákadlo. Hlavně je lze hrát odkudkoliv, neučíte se žádá těžká pravidla, vyberete si ze stovek her s výbornou grafikou a hudbou. Dokonce se zvládnete věnovat několika hrám najednou. Podle zákona poskytovatelé internetového připojení mají znemožnit přístup na webové stránky, kde se provozují nepovolené online hry. Zákaz hazardu platí pro osoby pobírající dávky v hmotné nouzi.

Patologické hráčství dovede zničit život

Mnozí lidé sní o lepším životě, ke kterému pomohou vyšší finanční příjmy. Pro čekat roky, než se dostatečně našetří, když stačí pokoušet štěstí a milióny mohou být doma? Regulace gamblingu patří k zájmům mnoha zemí. Proto byla posílena spolupráce v této oblasti. V rámci Evropské Unie fungují hazardní hry různými způsoby. Může se jednat o licenční systémy, anebo o monopolní režimy, které vede soukromý nebo veřejný provozovatel. Licence se týkají jedné či několika zemí EU, ale lze je také nabízet jinam – podle požadavků jednotlivých zemí. Hazardní hry však fungují také bez kontroly jednotlivých vnitrostátních orgánů EU, protože spotřebitelé vyhledávají lepší druhy her i za hranicemi, čímž se vystavují i rizikům podvodů. V současné době neexistuje specifický sektor zabývající se právní legislativou zabývající se hazardními hrami v EU. Hlavně se řeší technické, společenské a regulační problémy.

Jeden myslel na “Regulace hazardu

  • 8.10.2020 (22:39)
    Trvalý odkaz

    Tak třeba Casina mě nikdy nijak zvlášť nelákala. Co jsem si ale v poslední době dost oblíbila jsou sázky na sportovní utkání. Hlavně tedy na zápasy NHL. Zatím mi to docela jde. Částečně ale za to může asi i to, že dostávám NHL tipy přes https://sportsnotify.com/ Ti mi kdykoliv je nějaký důležitý zápas pošlou notifikaci na telefon a já díky tomu vím jestli mám vsadit, nebo ne.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *