Firemní večírek bez povinných úsměvů a nucené zábavy? Tipy, jak na něj!

Firemní party jako ztráta času? Nesmysl! Stačí zapojit trochu fantazie, kreativity a nevšední zážitky na sebe nenechají dlouho čekat. Plánujete teambuilding, vánoční večírek, roadshow nebo konferenci? Poradíme, jak na to, aby si všichni účastníci odnášeli nezapomenutelné vzpomínky a řadu nevšedních zážitků.

Téma? Ano, ale všeho s mírou

Večírek ve stylu Mafie, Hvězdných válek nebo Karibiku? Hosté ho určitě ocení. Nesnažte se ale udělat z tématu povinnost. Je super, když vaši spolupracovníci a kolegové dorazí v kostýmech Dartha Vadera, Dona Salieriho nebo s květovaným věncem na krku, zbytečně je ale do ničeho nenuťte. Každý zkrátka nemusí mít náladu na převleky a kostýmy. Pokud někoho nezaujme téma, mohou mu krev v žilách rozproudit třeba hosteskytematickém převleku, které na večírek sezvete.

Se zábavou opatrně

To, co může připadat vtipné vám, to nemusí připadat vtipné ostatním. Smiřte se také s tím, že všem se jednoduše nezavděčíte a při výběru zábavy zapomeňte na zpěv nebo povinné taneční kreace. Raději zapojte důvtip a vyberte tematický program nebo zábavné hry, kterých se může zúčastnit každý dle svého aktuálního rozpoložení. A když vám dojdou nápady, vhod přijde ověřená event agentura, která vás navede tím správným směrem.

Myslete a plánujte s dostatečným předstihem

Je naivní myslet si, že firemní večírek naplánujete během víkendu na chalupě. S jeho plánováním začněte několik měsíců dopředu. Pokud tušíte, že na tohle jednoduše nemáte dost sil ani kreativního nadání, svěřte jeho naplánování nebo samotnou realizaci profesionální agentuře. Ta dokáže zajistit nejen samotný program, ale i výzdobu, hudební produkci, ale třeba i hostesky. Praha, Brno, Ostrava nebo jakékoli jiné město tak zažije party, na kterou budou její účastníci ještě hodně dlouho vzpomínat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *