Hlavní výhody dřevostavby – znáte je?

Přemýšlíte o nové stavbě rodinného domu? Možná je na čase oprostit se od starých známých zděných objektů a vsadit na moderní materiály a technologie. Staronovým spojením odolnosti, praktičnosti, rychlé výstavby a nízké ceny jsou aktuálně velmi oblíbené dřevostavby.

A co vám nabídnou? Zejména flexibilitu – jejich výstavba není závislá na ročním období. Dřevostavby na klíč tak lze stavět během celého roku. Jakmile se pro nové bydlení rozhodnete, můžete bez nadsázky začít okamžitě s přípravou.

Bydlení do půl roku? S dřevostavbou každodenní praxe

Pokud si vyberete domky se suchou montáží, můžete mít hotovo za 1-4 měsíce. Záleží na velikosti vašeho nového obydlení i na jeho vnitřním vybavení. Díky tomu významně uspoříte i na hypotéce. Bude-li vám běžet jen po dobu trvání výstavby, zaplatíte úroky z vyčerpané částky jen za toto období. Oproti několikaleté výstavbě běžného rodinného domu jde opravdu o velký rozdíl.

Pořízením dřevostavby se rovněž vyhnete pozdějším nutným úpravám. Vždyť kvalitní projekt už v sobě obsahuje zateplení fasád, podlahové vytápění, odizolované stropy a mnoho dalších drobností, jejichž opomenutí dokáže bydlení ve standardně postaveném objektu po nějaké době značně znepříjemnit.

Jak získat jednu místnost navíc? Je to snadné

Stačí vzít v úvahu tloušťku klasických stěn a tloušťku dřevěných obvodových i vnitřních stěn. Sečte-li získané centimetry, mohou se bez potíží rovnat i jednomu menšímu pokoji. A uskutečnit můžete i půdní vestavby, jež vytvoří z nehezkého podkroví útulný pokojíček pro děti či návštěvy.

A co ještě chtít? Určitě pevně garantovanou cenu domu (od podpisu smlouvy až po finální předání). Takový benefit vám nabídnou třeba odborníci z JKM Stavby s.r.o. Jde u nich ruku v ruce s dlouhou životností a prozákaznickým přístupem. A kde zjistit více? Nejlépe přímo na jejich internetových stránkách JKMstavby.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *